Mandle - nechat si alebo nie??

inkaso

mna caka vybratie mandli o 5 dni a neviem ako mi ma vyjst menstruacia a cakam na operaciu uz dost dlho ak by mi na rychlo vysli mohla by som ist aj s nimi na operaciu hoci to nedoporucuju ?

anka

Pre Monkovca:mojmu bratrancovy,vyberali mandle laserom,od vtedy nevníma žiadnu chuť okrem horkej,niečo podobné ako tvoja teta,no s tým sa už nedá robiť nič,od vtedy prešiel rok,a chuť necíti.

MONKOVEC

mal niekto stratu vnimania chuti po operacii???moja teta nevnima okrem horkej ziadnu inu dlhsie ako mesiac.Ak s tym mate skusenost,odpiste prosim!!!Hlavne ci na to pomôze niaky liek,alebo bylina.dakujem

bambi178

Ahoj Nomore3
Ja myslím, že ak bol ten výkon správne urobený tak teraz Ťa to môže pobolievať, veď je to celé ešte rozdráždené, ale malo by to prestať. Lieky od bolesti si daj, ale neprikladaj si žiadne vodičky a nič podobné, hlavne nie nič s alkoholom, lebo by si si mohla spáliť ďasno a potom by bolelo aj to.

saskiia

chcem sa podelit o skusenost. mne vybrali mandle ked som bola este na zakladke. dovtedy som byvala kazdy treti tyzden chora, nechutilo mi jest z tych horucok... ako mi ich vybrali, tak mi chutilo papat, mala som zdravsiu farbu, uz nebyvam casto chora. nevyhodou je v mojom pripade to, ze ked som teraz chora, tak na zapal priedusiek alebo kasel alebo tak...

z.hraskovie

Zdravím dobrý deň

Už asi poolroka vkuse trpím zvyšenými teplotami a bolestami celeho tela,zistili,že mám vysoké aslo 470.môže to byť niečo s krčnými mandlami?odpíšte mi zuzana_24@orangemail.sk

anka

pre Berbinku:mne to robili bez celkovej anest.a bola som v pohode,nekrvácalo mi to,hned za mnou šla jedna slečna,tej to krvácalo museli jej to leptať hned po operácii,robil nám to ten istý lekár,len boli dve odlišné telá,tak si myslím,či s celkovou anestézou,alebo bez,je to nejednoznačné,skôr záleží od sliznice,každý zareaguje ináč.pa

barbinka

to zostávajú, keď si to dávate robiť v lokálke. doktori nemajú toľko času, aby to mohli poriadne odrezať. aj kvôli tomuto odporúčam celkovú anestézu. v nej vám to aj poriadne zacelia, aby sa vám to potom nerozkrvácalo.