Nespavost, stres - co s tym?

maminka45

mokriska treba, to máš pravdu! taktiež som si myslela, že zbytočne mám len zo všetkého stres a potom som zistila, že všetko mi to spôsobuje to, že som v noci nemohla dobre spávať. konečne som ale nespavosť porazila a hneď mám krajšie dni, v práci menej stresu a o veľa viacej ma baví život! teraz môžem povedať, že som ŠŤASTNÝ ČLOVEK!;-)

mokriska

tak v tom pripade treba v prvom rade riesit tu poruchu spanku a nie stres. lebo ked je clovek vyspaty a citi sa dobre, tak vie lepsie bojovat aj so stresom aj so vsetkym ostatnym. nie je tak?

sachovanka

To si velmi mudro napisal @noaco ale co s tym, ked clovek trpi aj poruchou spanku? Ked prave toto je ten hlavny dovod? HM?

slivca

-adikee- to je len dobre, ze ich uz uzivalo viacej ludi. aspon mam istotu, ze su to dobre a ucinne lieky!!! oki pockam kym mi to napises. dakujem:)

adikee

Slivca, áno, spomínali sa tu už, keďže očividne s nimi má viacero ľudí skúsenosti. Hej, zistím ti to, no musím sa jej na to spýtať a potom ti to napíšem, oki?

maminka45

daca ale je! bez teba by som o nich doteraz nevedela! veľmi si cením to, že si mi napísala! inak všimla som si, že všade stoja inak:-D:-D no ja som si ich napokon kúpila v lekárni, keďže som nechcela čakať na doručenie

slivca

-adikee- tie sa mi zda, ze tu uz niekto spominal, ze? mozes mi este zistit po akej dlhej dobe uzivania sa jej polepsilo?

adikee

Slivca, nemám síce na sebe odskúšané ale sestre pomohli tabletky MigStress. ona mi hovorila, že sú voľnopredajné a že nie sú ani drahé. ona mala taktiež také stavy, že nemohla spávať v noci a potom ráno bola strašne unavená. no teraz tvrdí, že sa jej polepšilo!