Nespavost, stres - co s tym?

silwia

Ludia viem,ze vacsina z vas je proti tabletkam ale aj napriek tomu sa odvazim vam napisat,ze mne na nespavost pomohli vyzivove pastilky MigStress.Samozrejme,ze zo zaciatku som sa s tym snazila bojovat sama,snazila som nemysliet na zle veci a na veci,ktore ma stresovali ale nedokazala som to sama.Musela som vyhladat aj nejake tabletky a tieto jedine mi prisli ako vhod,kedze su prirodne.S odstupom casu mozem povedat,ze to bola dobra volba a ze mi veeeelmi pomohli:)

miruska01

Preteba:)
Vidim, ze si velky optimista a to je len dobre! Mne to dost chyba a musim sa naucit to tak tiez brat! Snad sa mi to podari a ked budem ohladom niecoho potrebovat poradit, isto sa na teba obratim!

Preteba

miruska01, ver, že to ide:) nie vždy ľahko, ale ide. Aj keď sa niektoré veci zdajú nemožné zmeniť, ver, že vždy je nejaká druhá možnosť. Ak by si chcela niečo konkrétne, kľudne mi napíš

miruska01

Mamarta2:)
Pretrvava to uz cca mesiac. Prve tyzdne som bola v pohode, lebo som mala este dost energie ale teraz sa uz citim velmi unavena a nie je to vobec dobre:(

Preteba:)
Bodaj by sa to dalo a bolo to take lahke:/ Len niekedy to fakt nejde:(

enji22

sama som trpela nespavosťou a stresom, čo s tym - no v prvom rade nespavost a stres spolu suvisia - čo znamena pokial budete dlhodobo v strese, nespavosť budete mať stale. Treba sa zbaviť stresu a to je už hlavne vo vašej hlave- povedat si čo vas vlastne stresuje? praca? povinnosti? zle myšlienky? musite prist na to že stres pre vas nie je zdravy a povedat si proste že čokolvek vas stresuje, zbavte sa toho zmente to. Viem že sa to lahko hovori ale je to tak. Najdite si nejake koničky, šport, cvičenia, prechadzky v prirode a ukludnite sa, ked tak existuju aj vyživove doplnky, magnezia - v najhoršim pripade vyhladajte odborneho lekara, ktory vam bude vedieť realne pomôcť, už po prvom sedeni pocitite zmenu:)

Preteba

miruska01, nespavosť vyvoláva nedostatok pokoja. Načo sa stresovať, k čomu je to dobré? Snaž sa vyriešiť v pokoji to, čo zvládneš a to, čo nevieš, nechaj tak, zbytočne ubližuješ sama sebe.

miruska01

Ahojte baby ci chlapi:)
Tak co so stresom a nespavostou? Co by ste mi poradili? Zatial tento moj problem beriem celkom sportovo ale som z toho vsetkeho uz unavena:( Poradte mi prosim nieco, co mi rychlo pomoze! Vdaka;)

Marti-ka

hindrina - vidis to a preto by si jednoznacne mala uzivat vyzivove doplnky aby si sa zbavila stresu z roboty a nasladnej nespavosti. Su vyrobene z mucenky opletavej a griffonie, Davkovanie by malo byt 3-krat denne po 1 tabletke a doba uzivania je podla toho, ako sa budes citit. Ked budes mat pocit, ze ti pomohli a zabrali, tak ich potom mozes vysadit.

hindrina

nejdem ti ani protirečiť Maťka, lebo to tak môže byť. nad veľa vecami večer keď zaspávam rozmýšľam a preto môže vznikať aj to, že ťažko zaspávam a potom sa aj v noci budím:/:( dobre si vystihla, že si mi napísala aj čosi o nich lebo ten názov mi nič nehovorí:/ nepoznám ich:(:(z akých dvoch rastlín sú vyrobené? a ako často a ako dlho sa majú užívať aby pomohli???