Nespavost, stres - co s tym?

zuzi74

maminka45, reagovala som na to, ked si pisala, ze su to navykove tablety a nikdy by si ich neuzivala, co persen forte nie je. Necakala som, ze tu budes rozpisovat dovody.

maminka45

zuzi74 a práve kvôli tomu zloženiu som sa rozhodla, že budem užívať radšej MigStress a nie tie druhé. a mám na to ešte aj iné dôvody ale tie tu nebudem písať, lebo mi to je nepríjemné a nechcem to tu zverejňovať. snáď to pochopíš.

zuzi74

maminka45, ak by si nikdy neuzivala persen forte, preco potom uzivas migstress? Ved to je nieco podobne, akurat ine zlozenie:-)

valikaaa5624

ahoj, skus si oddychnut pri magazine www.inazena.sk najdes tam clanky aj o nespavosti o strese, zrelaxuj, citaj a oddychuj dopraj si aspon 5 minut a svet bude lepsi :) :)

maminka45

mokriska povedala by som, že až veľmi rýchlo. nečakala som to a veľmi milo ma prekvapili:-) snáď budem mať pravdu a s touto pliagou som už nadobro skončila! už len kvalitný a zdravý spánok ma snáď čaká;-):-)

PoRadim to sú ale návykové tabletky, nie? brrr, to by som nikdy neužívala:-/:-(

PoRadim

Nespavost je hnusna vec. Casto vznikne, ked ma clovek nejake stresujuce obdobie. Mam osobnu skusenost, ked sa mi nakopilo viac zdravotnych problemov, ktore trvali takmer 3 roky. Kedze prisli z plneho zdravia, dost ma to zlozilo a trvalo dlho, kym sa telo a mysel pozbierali. A to som dost silny clovek, ale strach o seba ma fakt paralyzoval. Pripojili sa potom aj take uzkosti a tak... zrejme to suviselo s charakterom tych zdravotnych problemov, lebo ine problemy u mna neboli.
Nespavost netreba nejak hlbsie analyzovat. Treba si povedat, ze dospis inokedy :) dat si vecer banan alebo oriesky alebo horcik (uspavace) a nejaky dobry caj. medovka napr. caje ale treba pit aspon mesiac aby ste citili, ze to funguje. popripade si kupit persen forte. a uzivat mesiac - dva. toto odporucil moj lekar. cloveka to upokoji a vrati sa aj spanok.
necitajte vystrahy na internete, toto vam nepomoze. tazke stavy insomnie su taktiez len dosledok stresu. Si silny clovek, tak sa vzopri a... chod spat :D :)

mokriska

v tom pripade sa tesim s tebou maminka45, ze ti je uz konecne lepsie:-) migstress teda preukazal rychlo svoje ucinky, co??:-):-) dufam, ze na teba takyto stav uz nikdy nepride! prajem ti to z celeho srdiecka;-)

je to pravda, ze ked clovek aspon trochu cvici, tak sa lepsie citi. no niekedy su potrebne aj tie tabletky!

DominoZ

Lieky nie sú najlepšia cesta, skôr môžu viesť k iným zdravotným problémom. Zamerajte sa skôr na celkové zlepšenie štýlu života, možno sa to nezdá, ale veľmi výrazne pomôže napríklad cvičenie ;) zdravylifestyle.sk

maminka45

noela áno, presne tie mi pomohli lepšie spávať!:-) aj keď spočiatku som ich začala užívať a bola som ako taký neveriaci Tomáš ale keď po čase som prespala celú noc, tak som pochopila, že fakt zaberajú!