Koniec rivotrilu na Slovensku

lidavido414

Antidepresíva bez predpisu - tonzes.com Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese. Mne pomohlo toto.

novacik7712

Dobrý deň všetkým čo užívajú Rivotril 2 mg ako ja beriem ho už 7 rokou a som velmy spokojný a aj po 7 rokoch nepotrebujen zvyšovať dávku beriem 0.5 ráno a 0.5 večer kedže je ho všade dostatok okrem slovenska tak vam poradím ako nato do Madarska necestujte dostať ho tam ale nie na náš recept ale madarský prídte za svojim lekárom je to jedno či je na čiarový kod alebo nie predpíšte si ho na vlastnú žiadosť a vyberte sa do prvej českej lekárni hocikde v čechách nepotrebujete ani občiansky ani zdravotnú kartu len udaje vášho lekára a krajinu kde bol recept vystavený ten napíše lekár na spodok receptu prídete do čiech a tam ho v pohode vydajú záleží natom kolko balení vám lekár predpíše lebo iba tolko vám dajú kedže naší lekári sú nenažratý tak treba dať aspon 50 eur do vrecka aby vám predpísal aspoň 10 rivotrili hradíte si ích sám a v čechách stojí 44 kč žiaden problém len to cestovanie autom trošku stojí preto odporúčam si spraviť to ako výlet.........prajem vám vela úspechou v pokračovaní priemného života bez teho aby si z vás neaký psychiater zpravil pokusného králika papa...ps vyserte sa na slovenských psychiatrou lebo sú na kolenách a už nemajú alebo nevedia čo predpisovať už sú zbytočný

ALAD

kto je z Bratislavy ktory chodi do Rakuska Rivotril tam vydaju na lekársky recept ,no ja nemám sa ako tam dostať , Prosim vás ozvite sa mi

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ALAD

Ahojte Lekár mi vypisal Rivotril ,no neviem ako to vybrať lebo ja neviem nikam vycestovať .Mám recept čo aj u nás mame . Len veviem že kod lekara mám len na pečiatke , neviem či to stači . A chcela by som sa opytať či mi može vybrať iná osoba a čo tomu potrebujem , zravotny preukaz DOVERA alebo aj Občiansky preukaz ,,,, Za skoru odpoved vopred dakujem

janci15

Rivotril dostať v Česku. U nás lekár predpíše, ale pozor!!!! Na recepte nesmie byť čiarový kód.Dostal som ho po objednaní telefónom v Breclavi a platil som 88 českých korún .Dá sa aj eurami -stojí 4 eurá /2 balenia /

ALAD

Nová sprava už ani Prothiadin neni ani nevedia objednať ešte na tlak Egilok tam boli pomiešané 25mg baleniach bolo 50 mg Hroza čo sa tu deje . potom už ani lekárovi nemusime isť