Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

modrizitka

neviem, asi da ale ked mne to trapne. co ked mi napisu nejaku cenu neviem kolko tisic a potom co? napisem iba, ze aha? :D

bereka

a neda sa to proste objednat alebo vyriesit nejako cez telefon? ved co som pozerala tak na ich stranke si vies ten prsten navrhnut aj ty sam nie? tak naco tam mas chodit?

Oto96

Asi podla toho kde si ho das urobit a aku mas predstavu. Niekde to asi moze byt mimo rozsahu financneho bezneho cloveka. Ale napriklad v tom 3D Zlatnictve sa normalne pytaju aky mas rozpocet, aku mas predstavu a vedia to proste nejako zazracne skombinovat aby si dostal presne to co chces a za kolko chces

Oto96

Ano ja som ich tiez nasiel najprv cez socialne siete ale pozral som si aj recenzie a tie ma potom uz presvedcili uplne

bereka

ak som to spravne pochopila tak skor cez tu stranku si vies objednat prsten ale asi si tam musis proste aj ist aby vedeli, ze ste sa dobre pochopili. ale neviem ci by som kvoli tomu isla do bratislavy