Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

mantika

tak som si dobre pamatala :) oni krasne prstene robia, ich sledujem na fb a to co oni pridavaju to je neskutocne. zavidim kazdej zene co ma odtial prstene snubny

Oto96

Odtial ak chcete prstene tak odporucam, tiez som tam kupoval, teda daval robit a zena bola nadsena. Lebo proste vedia spravit uplne podla predstavy

alanitka

jaj dobre super :) mne to nevadi vobec lebo som z bratislavy takze mi to vyhovuje uplne. ja tam teda hned zavolam a dohodnem si nejaky termin nech to zbytocne nezdrzujem. dakujem

stylelucky

Ano oni su z Bratislavy, ved ked si si ich vygooglis tak ti tam hodi aj adresu rovno :) Ale maju aj svoju stranku kde mozes vidiet ake maju prstene v ponuke alebo si tam vytvorit svoj vlastny navrh. Pobocky inde nemaju ale da sa to riesit aj cez mail a mobil, len je dobre tam ist aspon na jedno stretnutie

mantika

oni su tusim iba v bratislave. v ruzinove to maju to zlatnictvo nie? ale to nie je uplne take klasicke zlatnictvo

stylelucky

Mne minule na fb vyskocila reklama na 3D Zlatnictvo a tam mali pisane, ze vedia robit na mieru sperky tak tam by ti mozno spravili aj z vlastneho zlata. Skus si tam mozno napisat :) Prstene tam mali pekne tak mozno si odtial nejaky vyberies. Ja musim cakat uz len do Vianoc lebo narodeniny aj meniny som uz mala tento rok :D :D

alanitka

budem ti vdacna ak mi to pozistujes a prosim ta ak sa da tak co najskor. lebo cas ma tlaci a zacinam byt celkom zufala uz z toho