Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

krinka

áno? a to sú aké špecifické? nejaké tvarovo zvláštne alebo tam chceš niečo špeciálne napísať? :) vedia inak so všetkým poradiť, takže ak sa ti bude páčiť snubný tak skúste aj obrúčky tam pozrieť

Kvader

Len vyberaj, vyberaj, len aby si napokon neprišla sama na to, že ktorýkolvek si vyberieš tak najkrajšie vyzerá tam vo výklade...:D:D:D

krinka

to zase nie je jadrová fyzika vysvetliť niekomu ako chceš aby vyzeral tvoj zásnubný prsteň. napríklad viem, že v 3D zlatníctve ti vedia urobiť vizauliáciu toho prsteňa presne podľa toho ako si to ty predstavuješ a keď sa ti tam nebude niečo páčiť alebo sa náhodou nepochopíte tak sa to jednoducho upraví až kým nebude vyzerať ako tvoj vysnívaný ;) tiež mám odtiaľ prstienok a presne takto to prebiehalo a to som bola dosť náročná takže sa nemusíš báť

51bibi51

to je síce pravda ale na druhej strane si zober ako im ja potom vysvetlím aký presne prsteň chcem? vieš aby sme sa správne pochopili

krinka

možno nenájdeš ale zase na druhej strane teraz máš aj zlatníctva kde ti vedia šperky buď upraviť alebo rovno vyrobiť na mieru takže toto ber fakt len ako inšpiráciu a potom si už môžeš spraviť prsteň podľa seba :)

laluska87

Nevyberala som si sama prsten zasnubny ale snubenec nasiel uplne dokonaly a ked som sa ho pytala, ze ako vedel tak mi povedal, ze si pozrel stranky, ktore sa mi pacia na pintereste a tam boli teraz popularne tie s velkymi kamenmi ja tak vybral taky :D A trafil sa :D Asi mal aj stastie ale nie je to zly sposob, tak skus mozno inspiraciu hladat tam :)

51bibi51

babulky dostala som sa akosi do podobnej situácie. s priateľom sa už dlhšiu dobu rozprávame o svadbe a dohodli sme sa, že sa niekedy v lete vezmeme. osobne som na tom veľmi netrvala ale priateľ povedal, že nejaký zásnubný prsteň by som mala mať a on mi ho chce dopriať :) áno viem, zlatý je :D ale vraj si mám sama povedať, respektíve vybrať aký by som chcela a on mi ho potom kúpi aby som mala prsteň svojich snov. vraj keď už sme nedodržali klasický postup, už nemá zmysel robiť nejaké drahoty s prekvapením a tak som sa prišla s vami poradiť, kde mám hľadať inšpiráciu? :)