Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

ceresnicka10

no neviem...ak si tak veríš, že za takú krátku dobu nájdeš prsteň tak tvoja vec...vieš lebo možno nájdeš prsteň, ktorý by sa jej páčil, taký ako si predstavuješ ale nebudú mať jej veľkosť...

manzelka

Joj tak to s takým rozpočtom si vyberieš kdekoľvek podľa mňa :D Veď to je dosť peňazí. Choď do nejakého zlatníctva čo máš blízko. Odkiaľ vlastne si?

metrio

ja si myslim ze by som to este mohol stihnut. nezmyslel som si to teraz. uvazujem nad tym uz nejaku dobu ale prislo mi ze teraz je spravny cas. ved ked poradite dobre zlatnictvo tak kupim prsten aj na prvy sup. modernejsi myslim ako taky tensi a s velkym kamenom, take som teraz videl a cenovo tak aspon do 700 eur ale viac nie

lavila

....toto si neviem predstavit, ze by prsten vyberal moj priatel :D On na toto vobec nie je, sme sa dohodli, ze si tiez prstienok vyberiem sama aby si bol isty, ze sa mi bude pacit.

ceresnicka10

to si si teda dosť neskoro zmyslel.... valentín už je za dva dni keď rátam aj dneskajšok... to neviem či stíhaš za takú krátku dobu vybrať ten správny a celé to naplánovať... radšej to ešte odlož...

metrio

prosim vas, chcel by som priatelku tento rok na valentina poziadat o ruku, viete mi prosim poradit kde by som nasiel pekne moderne snubne prstene za take normalnejsie ceny?

krinka

u nich si môžeš kľudne určiť aj rozpočet :) to nie je problém. ukážeš si prsteň aký by si približne aspoň chcela a potom aký máš rozpočet. oni sa ti budú snažiť aj v tomto čo najviac vyhovieť :)

netyla1

-o tom som nevedela vôbec, ďakujem za tip :) som už aj našla jeden na obrázku na instagrame čo by sa mi hrozne páčil ale neviem či nebude už moc drahý podľa toho ako vyzerá :/-