Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

simranka54

som velmi rada, ze som ta posluchla. napisala som im mail a dohodli sme si stretnutie. bola som uzasnuta, ze prakticky presne vedeli, aku mam predstavu a v tom konfiguratore mi prstienok premietli do obrazu. takto nejak by mal vyzerat, co povies

ewvinka

ahaaaa, jasne, viem aky myslis. tie su paradne, ked sa spoja, vyzeraju tak mohutne. zaujimavy sposob inak, ze takto riesite aj zasnuby.. s tym som sa veru este nestretla :) kedze robia klenoty na mieru, myslim si, ze buddu vediet splnit aj tvoju poziadavku. vsak si zajednaj termin a budes vediet :D

simranka54

nooo praveze este nemaam :) chceli by sme to vyriesit naraz, viem ze mozno trocha netradicne, no ja by som chcela mat zasnubak spojeny s obruckou ako keby prsten dva v jednom. jasne, ze budem nosit mensiu cast ako zasnubny prsten a potom pri svadbe si k tomu dolozim obrucku a bude to vyzerat ako 1 velky prsten :)

ewvinka

a zasnubny prsten mas odkial? neviem, preco by si sa mala vzdat svojej predstavy. u nich ti vie dizajner vytvorit podla tvojho opisu 3D vizualizaciu, takze by si videla prstienok priamo pred sebou. stanovis si proste rozpocet a predstavu a myslim si, ze by to vedeli cele nejak sklbit dohromady

simranka54

@ewvinka takze vy uz od nich nejake tie sperky mate? nejak sa nam v tomto nedari najst toho spravneho klenotnika, neviem. z prvoti som mala predstavu o niecom na mieru, vies, ze by som si navrhla svoju predstavu a on by ju pretvoril do sperku... len ako to tak vidim, budem sa musiet tejto predstavy asi vzdat

ewvinka

my sme boli v bratislave u pana Vlacha v 3D zlatnictve. videla som, tu uz prispevky, ze aj ostatni u nich boli. podla mna tam najdes to co hladate. ci uz platinu, zlato, sperky na mieru. vsetko na jednom mieste. ak by ta nieco zaujimalo, kludne mi napis :)

simranka54

ahoj. prepac, ze s odstupom casu no ak sa ta smiem spytat, kde????. my sme totizto uz par zlatnictiev obehali a nejak nas to neohurilo alebo sa proste platinovym obruckam nevenovali. mozes mi povedat, kde ste si ich dali vyrobit ty :)

semario

Som veľmi rád, že sme pred nedávnom tento problém vyriešili. Ani si neviete predstaviť, aký kameň mi padol zo srdca. Ja proste na takéto nie som

kolaria

My Máme tiež platinové obrúčky a dávali sme si ich vyrábať práve v 3D Zlatníctve, keďže sa tomu venujú. Hlavne som bola rada, že u nich nie je problém si navhnúť prstienky podľa svojich predstáv a človeku pomôže aj to, že vašu predstavu vedia okamžite pretvoriť do vizualizácie, takže si v podstate nemusíte nič predstavovať