Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

mijja

Dobre si urobil ;) To nie sú veci, ktoré by sa dali vyriešiť za dva dni. Môžeš jej to potom povedať, že si chcel skôr ale nebol si si istý tak si to radšej ešte odložil a uvidíš aká bude rada. Teda, že si si nebol istý prsteňom, nie ňou :D :D Mne sa napríklad osvedčilo 3D zlatníctvo, tam si môžeš spraviť na ich stránke aj vlastný návrh prsteňa a oni ti ho potom vyrobia :)

manzelka

To je podľa mňa tak akurát :) Toto je podľa mňa taká vec čo by si nemal moc uponáhľať. Keď si si istý tak je len dobre ale chceš aby sa jej ten prsteň páčil tak nebuď taký hrr do toho. Veľkosť zistíš ľahko ak má nejaký prsteň doma, ktorý vieš, že jej je dobrý tak ho môže dať zmerať v zlatníctve

metrio

bol som pozriet ale nie som si isty velkostou a nechcem zazit taky trapas, ze by ho draha nedala na prst alebo by jej bol moc velky. to uz ani z internetu nestiham ved to by mi do dnes neprislo. ach budem to asi musiet odlozit. mozno na vyrocie, to mame na konci marca, dovtedy nejako zistim tu velkost

lavila

...ale verim :) Verim mu v kazdej dalsej veci len proste nie v tomto... On na to jednoducho nema vobec cit. Na tom nie je nic zle, nie kazdy chlap ho ma

ceresnicka10

tak pozri na internete... tam to rýchlejšie pozrieš ako to všetko obeháš... či si už dnes nejaký kúpil?.. lebo vieš valentína máš už zajtra..

lavila

....vies co ani nie. Teda bolo by to pekne ale bojim sa, ze by napriklad netrafil velkost to by som bola hrozne sklamana. Takze radsej si odopriem to prijemne prekvapenie aby nahodou nebolo neprijemne nakoniec :D

metrio

z bratislavy som. pochop tu je tak strasne vela zlatnictiev v meste, ze to by som neobehal ani za tyzden, preto som chcel poradit nech viem kam rovno ist

lavila

....@mijja pozerala som si nejake obrazky. Uplne este rozhodnuta ale nie som. Chcem to uz ale doriesit aby to uz bolo :D Lebo uz premyslam nad svadbou.