Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

krinka

ono je pravda, že väčšinou si sú tie prstienky dosť podobné vo všetkých tých zlatníctvach a keď chceš niečo originálne tak musíš veľmi dlho hľadať. ale tak prečo si nedáš teda urobiť úplne podľa seba prstienok napríklad v 3D zlatníctve čo sme tu spomínali? vieš, že by si si navrhla prsteň úplne podľa seba? teraz sa to už v pohode dá :) myslím, že to je také ideálne riešenie pre ženy čo chcú zásnubný prsteň, ktorý budú mať len oni a nikto iný

netyla1

-dlho :D my sme spolu už od strednej školy a zasnúbili sme v maturitnom ročníku, samozrejme vtedy moc peňazí na svadbu nebolo a aj keď sa nám teda ponúkli rodičia, že ak chceme tak oni svadbu zaplatia keď úspešne zmaturujeme, tak my sme sa rozhodli, že počkáme kým nebudeme mať normálne dva príjmy a istú prácu :) vieš čo aj tam som pozerala ale práve mi prišlo, že všade majú hrozne malý výber :/ preto som sa spoliehala na ten internet ale zostala som sklamaná-

laluska87

To ste uz ako dlho zasnubeny? Ked sa ti nepaci nic na internete tak preco nejdes pozriet aj normalne do nejakych zlatnictiev?

netyla1

-my sme sa zasnúbili už pred pár rokmi, svadbu sme chceli väčšiu tak sme sa dohodli, že bude až neskôr, aby sme na ňu mohli trochu našetriť aj keď sa rodičia ponúkli, že nám veľkú časť zo svadby zaplatia, nechceli sme to všetko nechať na nich. môj zásnubný prstienok ale nebol moc drahý, čo by mi teda nevadilo ale môj snúbenec sa rozhodol, že teraz keď sme už na tom s peniazmi trochu lepšie tak by mi chcel kúpiť nejaký lepší prstienok, tak teraz hľadám po internete ale nejako som sa do žiadneho tak nezaľúbila na prvý pohľad ako by som chcela :(-

krinka

aj to ale ak máš napríklad nejaký rozpočet alebo teda ti snúbenec budúci dá rozpočet, že do toľko sa môžeš pohybovať a povieš im to, povieš im akú máš predstavu tak oni spravia návrh tak aby ti čo najviac vyhoveli a tak isto aby sa zmestili aj do toho rozpočtu :)

krinka

tak najprv to chcelo aby som si ujasnila aký štýl vlastne chcem a potom sme to ešte nejakú dobu dolaďovali ale nebolo to zase tak dlho :) oni si na teba vedia nájsť čas toho sa báť nemusíš, to som skôr ja dosť vymýšľala :D

laluska87

Mam svoju predstavu v hlave ale zatial som take este u nas nevidela nikde, chcela by som tensie obrucky lebo sa nam nepacia take moc hrube a s nejakymi peknymi ornamentami na nich :)