Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

syyima

Ahoj. Ano je to jedina firma na SK av CZ, ktora sa priamo specializuje na vyrobu svadobnych obrucok z platiny. Podla mna to, ze nemozes mat zlatu obrucku ani nie je nijakym hendikepom. Takato obrucka bude aj za 30 rokov vyzerat presne tak, ako ked ste si ju v svadobny den navliekali s partnerom na prsty

lujziara

Viete mi prosím Vás povedať, či robia šperky aj z platiny? Mám zdravotný problém, pri ktorom si zlaté prstene, teda skôr povedané obrúčky nemôžem dovoliť

Kamcita23

ukaaaaaz, ak teda uz mozes? joooj, taka som zvedavaaa, ako keby mal byt pre mna? mna by zaujimalo, ako to cele prebehlo, lebo kamarat je z bratislavy a tiez zhana zlatnictvo, tak reku by som mu povedala

sticka

ajoj Jaroslav321 takze ak to tak pocitam, tak uz by mohol byt pomaly aj na svete? riesil si to cele osobne ci nejak inak?

Jaroslav321

ďakujem ti veľmi pekne. ako som si prečital tvoju odpoveď tak som im zavolal a dohodol si prvé stretnutie. všetko vyzerá tak, že to pre nich nebude problém, len ja som to trocha pokazil a nevzal som im ukázať prsteň po mame :( budúci týždeň sa máme stretnúť zas a tam im ho už dúfam nezabudnem vziať :)

smialala

mozno ta ariara predbehnem :D Jaroslav my ked sme riesili svadobne obrucky, dostali sme sa k p. Vlachovi a 3D zlatnictvu. sidlia v bratislave, takze by si to nemal daleko. ja som mala prsten po babicke, z ktoreho som chcela pouzit zlato a aj kamene do vyroby mojej svadobnej obrucky. tu som pochodila tak, ze s tym nemali ziadny problem a teraz si nosim babicku so sebou na ruke. vela to pre mna tiez znamenalo a hladala som niekoho, kto by mi vedel vyrobit takuto obrucku. verim tomu, ze ak by si sa na nich nakontaktoval, ochotne by ti s tym pomohli

Jaroslav321

@aliara bývame teraz v Malinove. To je kúsok do Bratislavy, takže nie je problém si do nej zájsť. Máš nejaký dobrý tip?