Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

hela212

Vidis tak na mojom priklade sa ukazalo, ze je niekedy fakt lepsie ked si nechas poradit, hlavne ked sa to tyka chlapov a sperkov :D :D Mozno keby si ten moj nechal poradit aspon od nejakeho kamosa tak to mohlo trochu inak dopadnut aj ked nepochybujem o tom, ze mu slo iba o to aby sa mi proste ten prsten pacil

berca

Vies co jemu to poradil kamarat, ktory ziadal priateku/snubenicu o ruku dva mesiace zhruba pred nami a poslal ho na stretntutie do 3D zlatnictva a teda mozem aj ja povedat, ze urobil dobre :D On akoze nemal uplne nejaku predstavu ale dost ho tam usmernili a vsetko vlastne vybavili a on uz iba smotanu potom zlizal ako sa hovori :D

hela212

Nie, teda aspon doteraz sa mi nic take nestalo ale tak mam ho par mesiacov a napriklad v praci si ho davam dole aby sa mi nahodou nezosmykol alebo aby sa mi nejako neposkodil tak mozno aj tym to bude

veva36

chirurgicka ocel? ved to musi byt makke, neohyba sa ti ten prsten? nedeformuje? a to mas mat akoze ako snubny? ja by som mu to asi povedala byt tebou, teda nie mu to vycitat ale proste by som mu povedala, ze som ho nasla a viem, ze nie je zlaty/strieborny

hela212

Haha, asi budem zla, ale vy sa mate baby, ze ste si mohli same vybrat alebo si vasi chlapi nechali poradit :D Ja som dostala prsten z chirurgickej ocele, zistila som az ked som ho nasla na nete na jednej stranke :D Nevie to dodnes :D

grilda05

ja byt chlapom, tak by som sa snazila vybrat nieco samostatne, ja neviem asi by som zistovala, co ma rada, co sa jej lubi, vsimala by som si a potom by som ju prekvapila vo velkom style podla mna to je to naj co moze byt :)

berca

Ja keby si mam sama vyberat snubak asi sa zblaznim som rada, ze sa moj priatel rozhodol nechat to na odbornikov, povedal im co sa mi paci urobili mu vyhotovenia, vybral si a bolo a krasny prsten na svete. Moc mu dakujem za to, ze si nechal poradit :)

Van-ness

luboo25 Zalezi na tom, co sa jej paci a na co natrafis. Ak nevies co sa jej paci, tak sa dohodni s nejakou kamoskou alebo co, ze nech s nou ide a nech jej povie asi aky by chcela a nech ti ta kamoska poradi, inak je viac firiem, ktore vedia vyrobit nadherne prstene :) Napriklad ja keby som mala dostat snubak, chcela by som aby bol robeny iba pre mna, jeden jediny kus, original je proste original :)

luboo25

Hmm, zaujimave komenty, ja by som chcel poziadat polovicku o ruku, ale prave toho sa obavam, aby sa jej pacil, aby dost velky, aby tam bolo dost kamenov a tak, neviem mne to pride neprakticke ale co teda zeny? Mam jej dat vyrobit nejaky kde bude jeden velky kamen a nejake mensie? Alebo jej mam kupit uz hotovy?