Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

berca

To je uz na vas, respektive teda na tebe, ci si ich radsej odlozis alebo si nejaky vyberies. Uplne klasicky postup to nie je ale uz vela parov to tak teraz robi, ze sa jednoducho rozhodnu, ze sa zoberu a bud nie je prsten ziaden alebo sa takto kupi. Aspon si mozes vybrat taky ako sa ti paci

domculcencul

My sme sa nedávno s priateľom dohodli, že spravíme budúci rok na jar svadbu a tak sme sa o tom začali baviť, že ako by sme si to predstavovali a priateľ mi navrhol, že už keď neboli normálne zásnuby tak si mám aspoň prsteň vybrať. Myslíte, že je to ok? Nemáme radšej tie peniaze odložiť na svadbu?

berca

Vidis existuje :) Treba len evediet kam mas ist vies. Ono je to prakticke lebo sice by bolo pekne keby ti spravili prsten aky chces ale vysla by ti taka cena, ze by bola dvojnasobok tvojho rozpoctu

hela212

Fu tak to som teda netusila, ze niekde existuje zlatnictvo kde sa ta pytaju kolko chces za dane sperky zaplatit :D :D

berca

Samozrejme, ze nie :) To by zena nemala vediet a ani som sa nepytala. Ale aj tak by ti to bolo zbytocne. Lebo viem, ze tam sa to da urobit tak, ze ty si proste povies aky mas rozpocet alebo do akej najvyssej sumy mozes ist a oni sa ti budu snazit prisposobit ale zase vsetko s tebou preberu to sa nemusis bat, ze by nieco zmenili podla teba

berca

To je mileeee :) Aj ked osobne si myslim, ze hlavne by sa mal prsten pacit teba ako zene ale je hrozne pekne, ze ste sa takto zhodli prave na tom jednom prstienku. Budte spolu stastni :)

pritt

Dobrý deň. Ú nás dvoch to bolo tak,že ma priateľ vzal sa najesť do podniku a to bolo vo veľkom nákupnom centre. A po odchode z reštaurácie zastal pred výkladom zlatníctva,a ze aký by sa mi páčil zásnubny prsteň? Tak sme spoločne pozerali. On mi ukázal,ake sa páčia jemu. Ja som zas ukázala,aké sa páčia mne. No neviem,či sme obaja tak nároční,ale nám sa páčilo veľmi málo prsteňov. A potom to už išlo samé. Behali sme po zlatníctvach a hľadali sme zásnubny prsteň :-)
Bud sa nepáčil mne,alebo jemu. Až napokon sme našli jediný,čo hneď učaroval nám obom. Naozaj to bol prvý a jediný prsteň,ktorý sa páčil nám dvom rovnako. A to veľmi. Snúbenec ho potom následne hľadal aj v iných mestách a zlatníctvach, či ho nenájde aj inde,pripadne za lepšiu cenu. Ale napokon sa vrátil a kúpil mi ho tam,kde sme ho aj prvý raz zbadali. A obom sa nám paci naďalej rovnako a neľutujeme,že sme vybrali prave tento..