Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

Mnamki78

Vyber si od bud od nejakeho zlatnika, ktoreho poznas, cize vies, ze spravi poriadnu robotu, alebo od kvalitnych firiem .. napr ako mikusdiamonds.com

domculcencul

Nebolo to vôbec drahé :) Teda nie nad to čo sme na to chceli minúť. Lebo u nich sa to dá tak, že si vyberieš prsteň, spravíte návrh, proste aký sa ti páči, povieš im do akej ceny by si chcela ísť a oni sa toho držia :)

madgala

mne tiez takto nakazal priatel aby som si vybrala sama snubny prsten ale ked mne to pride take blbe. proste podla mna by mal prsten zene vyberat a kupovat muz. sme to nakoniec nechali tak, ze nebudem mat ziadny a hotovo

domculcencul

Nie, našla som si prstene, ktoré sa mi páčia, boli asi tri, z každého sa mi páčilo niečo tak som hľadala, že kde by mi spravili taký prsteň ako ja chcem a našla som to 3D Zlatníctvo, že tam robia aj prstene na mieru. Tak som tam už písala, budúci týždeň mám dohodnuté stretnutie tam kde by sme mali spoločné spraviť návrh a potom mi ho aj vyrobia

hela212

S tymto suhlasim, uz ste sa mohli asi vykaslat na to a riesit uz az obrucky. Ale zase na druhej strane ked si sa konecne rozhodla, ze ho chces a vies aj aky tak uz si ho kup nech ten cas co si nad tym tak dumala nevysiel nazmar

Brokolicka

Zasnubny prsten nie je az taky dolezity, si myslim. Ved o chvilu budete kupovat obrucky. Poziadanie o ruku bez prstena je divne teda. Ovela vacsiu cenu ma to gesto, ze sa rozhodol iba pre teba a spolocnu cestu zivotom.
Tak snad si vyberies aky chces. Drzim palce.

domculcencul

Nie, to iste nie :D Tak ja sem nechodím tak často tak vás nemôžem stále informovať, že čo sa deje ale už aspoň viem, odkiaľ chcem prsteň a aký chcem prsteň