Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

berca

Vy podla mna budete musiet aj presunut svadbu kym si ti vyberies len snubny prsten. Obrucky si si mala zacat vyberat ked si do skolky chodila podla mna :D

domculcencul

Asi mate pravdu, dnes som si prezerala nejake stranky na internete nasla som par co by sa mi pacili ale ja by som chcela z kazdeho aby bolo nieco na mojom prsteni :D :D

hela212

Suhlasim, nech ma s tebou akukolvek trpezlivost toto je uz podla mna vela aj na kona. Podla mna ho aj chces ale proste hanbis sa mu to tak trochu povedat. Ale nemas preco, dal tebe na vyber takze mu to povedz

domculcencul

Tak ma jednoducho nenahana no. Neviem sme tomu nechali taky volny priebeh ale uz by sme to chceli oznamit, teda svadbu tak mi vravel, ze by bolo na case aby som si to rozmyslela

berca

Ja byt tvojim buducim manzelom tak by som fakt uz na teba nemala nervy. To ked sa takto dlho rozhodujes ci vobec nejaky prsten chces, ako dlho sa budes rozhodovat ako by mal vyzerat?

hela212

To fakt? Ani za taku dobu? Ja som si myslela, ze uz si si to rozmyslela preto si uz nepisala. To ste akoze este nikomu nepovedali, ze budete mat svadbu?

domculcencul

Asi tak nejako, neviem ani za tých pár týždňov sa to nikam neposunulo, proste sa na to nejako zabudlo. Už by sme to aj teraz mali ľuďom povedať ale stále čaká, že ako sa ja rozhodnem

hela212

Z tohto co si napisala mi pride, ze ho chces :D Ze sa osivas len preto, ze to bude trochu viac penazi a kupila by si si aj nieco ine, je tak?

domculcencul

Potrebujem aj nepotrebujem :D Viete ako to je :D Na jednej strane by som rada nejaký mala nech môžem aj kamoškám ukázať a proste nech je to také oficiálne a nie že sme sa len dohodli ale zase na druhej strane fakt by sa možno tie peniaze hodili potom na svadbu