Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

sajmilinka

hreko - podľa mňa je to v celku jedno, bude sa jej páčiť hocijaký, ak ťa miluje. ide o význam žoho prsteňa

hreko

ja by som tiež v tomto potreboval poradiť. chcel by som priateľku požiadať o ruku, no chýba mi prsteň a vôbec neviem aký vybrať, aby sa jej páčil

bludie

kľudne by som im na začiatok zavolala a dohodla sa s nimi na mailovej komunikácii. ak mas svoju predstavu alebo nejaký obrázok, tak im po pošli a oni isto niečo vymyslia. no na zameranie veľkosti, by som asi k nim zašla osobne, no to ťa zas toľko času stáť nebude :)

alexiara

A myslíš, že by som im mohla poslať aj mail? Nemám teraz nejak čas lietať po BA. Či to bude asi treba všetko osobne riešiť?

bludie

áno, my máme platinové obrúčky. je fajn ak máš aj nejaký svoj pevne stanovený finančný strop, klľudne im ho povedz a oni sa don zmestia, nemusíš sa ničoho báť

bludie

tak to máš šťastie. zájdi te si do 3d zlatníctva. my sme si u nich dávali robiť na mieru obrúčky, takže viem, že sa na nic môžeš spoľahnúť. ochotne ti pomôžu s výberom, predsa len majú väčší prehľad a keď nie tak vymyslíte spolu niečo na mieru