Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

emminar

Tak to je super, ze ty si takto trufas na to svojej zene buducej sam vybrat prsten ale nie kazdy to tak ma vies. Ako tu uz pisali, kazdy sa na to proste pozera inak

Colorka

kazdy moze mat na toto iny nazor vies ako :) niektore zienky si chcu byt iste, ze proste budu mat taky prsten ako sa im paci a tak si ho vyberu same :) neviem co je na tom zle

lukco85

MNE OSOBNE BY TO ALE ASI BOLO TRAPNE KEBY MAM ZENE KUPIT TAK LACNY SNUBNY PRSTEN ALE KAZDY TO MA ASI INAK NO. ALE NEVEDEL BY SOM SI PREDSTAVIT ANI TO, ZE BY SI HO MALA VYBERAT SAMA, POTOM NEBUDE MAT ZIADNE PREKVAPENIE

isabellawampire

Jáj pre toto si sa ty pýtala? Nie, vôbec to nie je pravda. Niektoré baby majú snubné prstene aj do 50 eur, keď sú napríklad strieborné a tak. Nič zlé na tom nie je :)

Colorka

to vobec nie je pravda podla mna. hlavne ak si ho vyberas sama. a co, ze nemusis mat snubak za mliony? to je len pre vas dobre, usetrite zase na nieco ine nie?

olejina

ja prave chcem vediet ze aka je taka priemerna cena lebo ja som si vybrala taky lacnejsi ale kamosky mi tvrdia, ze to nemoze byt taky lacny lebo vraj to znamena, ze si ma nevazi

emminar

Podla mna nemusi byt prsten zase taky drahy, akoze ista suma by mala byt ale treba mat nejaky strop. Takze v tomto je to asi dobre

isabellawampire

Veď ale akú sumu si môžete vy dovoliť? Podľa toho si vyberaj, nie podľa toho koľko dali za prsteň ostatní

olejina

no dobre ale ja chcem vediet konkretne nejake ceny, ze kolko vas stali prstene aby som si vedela spravit nejaku predstavu o tom, aka je bezna cena za taky prsten vies