Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

alicka87

Ďakujem za super rady baby :D Nakoniec som to tak ani nemusela urobiť, robila som si z neho srandu kvôli tomu, spomenula som toto a nakoniec sme sa dohodli na tom limite a aj na tom, že si ho dám spraviť normálne na mieru. On pozná nejaké 3D zlatníctvo a tam, že sa dá normálne si navrhnúť svoj prsteň a ešte aj povedať, že do akej sumy sa musia zmestiť takže to pôjdeme skúsiť tam. Bol inak na mňa aj trochu naštvaný, že som to rozoberala na internete ale tak veď predsa nás tu nikto nepozná tak to nevadí :D

Gaspura

Aj ho potom natoč ak to tak spravíš :D Nie, že by som chcela byť škodoradostná alebo čo, len by som si pozrela jeho výraz keby si vyberieš nejaký prsteň tak za 10000 :D

siruma

haha to je super nápad:D no ak nie je nejaký milionár tak isto nejaký limit bude. skús sa teda najprv riadiť tým čo a sti páči a uvidíš či ti niektorí schváli

Gaspura

Choďte spolu do zlatníctva, ukáž tam na najdrahší prsteň čo tam majú a pozoruj jeho reakciu, myslím, že veľmi rýchlo prídeš na to, kde je limit :D :D

alicka87

Baby priateľ mi povedal, že si mám sama vybrať prsteň, čo by nebol taký problém ale keď som sa ho pýtala, že aký mám finančný limit tak povedal, že žiadny a proste trval na tom. Mne to je ale dosť hlúpe a neviem teda teraz v akej cenovej kategórii mám hľadať :/

domculcencul

Ak tam chceš ísť sa spýtať na prsteň tak si radšej dohodni dopredu stretnutie aby mali na teba dostatok času :) Vieš aby bol presne taký ako si ty predstavuješ

violoncistka

suhlasim bud rada, ze ta chce tak pekne prekvapit :) keby si nebol isty tym, ze vie co sa ti paci tak by to nerobil. ak sa chcete brat tak predsa musi poznat aspon trochu tvoj vkus