Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

lalinka12

lenže niektoré deti si dosť ťažko zvykajú na nové prostredie a na nový režim, takže neviem či je úplne dobré im to hneď takto komplikovať vieš

Colorka

baby cena prstena zalezi od toho aku mate predstavu, z akeho materialu ho chcete, aky narocny, proste je toho vela :) ale v 3d zlatnictve sa da aj na cene dohodnut, viete si povedat aky mate financny strop a oni sa budu snazit co najviac ho dodrzat :) takze ak chcete vediet cenu tak si tam radsej zajednajte stretnutie

jaroslavica

Preco? Ved ta moze kludne prekvapit a poziadat ta o ruku len tak a potom pojdete spolu vybrat prsten. Mne by sa to tak napriklad velmi pacilo. Nie ze by som neverila mojmu chlapovi, ze nevie co sa mi paci ale predsa len je to ine ked si mozes vybrat sama. Hlavne ak mas nejaku predstavu

emminar

Neviem si nejako predstavit, ze by som si mala sama vybrat snuby prsten. Ved to potom nie je ziadne prekvapenie nie?