Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

neya

AHA NAJDEM SI ICH NA INTERNETE DAKUJEM. A AKO TO MYSLIS, ZE SA NEMUSIM BAT? CO MI DAJU NEJAKE ZLAVU KED SI TO NEBUDEM MOCT DOVOLIT ALEBO CO?

zdravienko175

neya kde mi to spravili tak na mieru? bola som v 3d zlatnictve v bratislave a tam maju akoze aj svoje prstene a obrucky a tak. ale mozes si tam dat urobit akykolvek prsten chces takze preto som tam vlastne sla ja, teda my :D ak sa bojis ceny tak sa nemusis bat lebo aj na tom sa vies s nimi dohodnut

stanienka

ahojte zienky, chcela by som sa spytat, ked ste si mali same vybrat prsten tak do akej ceny ste isli? bolo mi hlupe sa na to spytat :/

zdravienko175

my sme ho vyberali spolu a nelutujem to. pre mna to bola velmi romanticka chvila, kedy moj uz teraz muz chcel aby som si vybrala dokonaly prsten, dali sme ho vyrobit, ze sme nekupili uz hotovy a vobec to nelutujem