Mám si vybrať snubný prsteň

Príspevok v téme: Mám si vybrať snubný prsteň
alexiara

Ahojte. mám taký problém, no možno to ani tak nie je problém, ako dilema :) Už dlhšiu dobu sa s priateľom bavíme o svadbe, no zásnuby sme ešte nemali... Keďže to už nie je tajomstvom, priateľ mi navrhol, aby som si vybrala sama zásnubný prstienok. Aj ma to potešilo, lebo zrovna rovnaký vkus nemáme :D No ako si vybrať, keď sa mi ich páči asi trilión. Oplatí sa dávať si vyrábať snubák na mieru?

hela212

Podla mna by si mu mala trosku verit :) Co by za to niektore zeny dali aby si jbol ich buduci snubenec taky isty tym aky prsten sa im paci. A vzdy mu mozes tak nenapadne pri prechadzkas mestom ukazat co sa ti paci ;)

domculcencul

Nejký čas na to isto potrebujú ale dá sa s nimi dohodnúť :) Keď to potrebuješ rýchlejšie ako normálne tak sa snažia to dovtedy stihnúť

domculcencul

Presný ešte nemáme ale chceme aby to bolo niekedy budúci rok asi v auguste :) Nemusíš sa báť keď som videla ten zásnubný prsteň tak som sa rovno dohodla tam v 3d zlatníctve, že nám spravia aj obrúčky. Nebudem vymýšľať už niekde inde keď vie ako to tam funguje a aké pekné prstene robia. Takže to y malo byť vybavené a na svadbu obrúčky budú :D

isabellawampire

Ja to mám tak, že by som si aj rada vybrala ale priateľ ma moc nechce nechať. Že on by ma chcel prekvapiť. Lenže podľa mňa už to aj tak nebude také prekvapenie keď viem o tom, že proste niečo chystá. Čo si o tom myslíte vy?

Mysucik

Ahoj. Presne toto isté som zažila nejake 3 roky dozadu. Tiež vtedy priateľ, dnes už muž, prišiel s tým, že si mám pozrieť nejaký zásnubný prsteň. Bola som z toho prekvapená. Pozerala som po všetkých zlatníctvach v celom okrese, ale nepadol mi žiaden do oka. Tak som hľadala rady na diskusnom fóre (to bol aj dôvod, prečo som túto tému otvorila) , kde mi veľa báb písalo, že si vybrali prsteň na internete a poradili mi nejaké e-shopy. Napríklad izlato, glamira, ikamea, sperkyeshop. Ja som si ten pravý nakoniec našla hneď v prvom menovanom www.kodino.com Majú tam pekný výber a určite si vyberieš. :) Navyše sa nemusíš báť, že ti príde zlá veľkosť. Existujú minimálne dva spôsoby ako si zmerať prst. Navyše máš k tomu aj záruku na výmenu veľkosti. Na margo toho - či ma ukrátil o romantiku môžem povedať len toľko, že som rada, že som si mohla vybrať sama, pretože nejednej mojej priateľke bol prsteň malý alebo veľký. Niektorým sa nepáčil a podobne...

violoncistka

ja som si mala vybrat ale nikde som nenasla taky ako by som chcela tak som si povedala, ze kaslem na to a budem bez. ved teraz to tak robia stale nie? ze len oznamia, ze bude svadba a hotovo