Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku

Príspevok v téme: Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku
ccleaner24

Táto otázka by mala byť spravodlivo rozdelená na chlapcov a dievčatá ("Ľudia"), ale keďže väčšinou tento problém platí na chalpcov, tak sa pýtam hlavne ich... nevidel som ešte babu, ktorá by v 20 rokoch bola panna...

Ste ten prípad vy, ale poznáte niekoho, kto má viac ako 20 rokov a stále nemal vzťah ani sex a stále sa tomu človeku nedarí? Ako sa tým ten človek vysporiadava?

Mne to už fakt lezie na hlavu, mám 22. nikdy som nemal sex... všetky baby ktoré poznám sú už zadané a tie nezadané ma nechcú... u ma to fakt štve a začína mi to liezť na mozog
Čo mám robiť? Keď sa mi nedarí a nie a nie a nie a nie a nie a nie si nikoho nájsť...
Skúšal som už všetko, skúšal som aj tú známu osvedčenú radu "Nehľadaj a nájdeš"... venoval som sa sám sebe, chodil som medzi ľudí len pre zábavu a nie pre zoznámenie...

Či už sa snažím alebo nesnažím, výsledok je vždy rovnaký....
Preto sa pýtam, ako sa ľudia ktorí toto utrpenie musia zažívať s tým vyrovnávajú? Ako sa mám preprogamovať aby mi nevadilo že nemám sex a partnerku? Čo mám robiť? Skúšal som všetko, mám hobby, mám veľa záujmov s kotrými sa snažím vyplniť čas, ale aj tak to na mňa vždy doľahne a je mi totálne na nič a nechcem ani žiť a všetko sa mi zdá zbytočné a bez zmyslu....

A nie, nechcem to riešiť alkoholom, fetom ani podobnými vecami, pretože viem, že to by mi prinieslo len chvíľkové upokojenie, ale potom by bol môj život zdevastovaný už úplne. Som na tenkej hrane, mám rád alkohol, rád si vypijem a bojím sa aby mi raz nepreskočilo a neuchýlil sa k alkoholu ako prostriedku utíšenia mojich zlých psychických stavov plnúcich z absencie sexuálneho/vzťahového života....

Prečo to vlastne tak je? Prečo nikoho nemám, šak som normálny chalan ako každý iný. Dovolil by som si tvrdiť, že aj lepší než priemer. Tak kde je chyba? Som obeť štatistiky? Neušlo sa na mňa? A ak hej tak ako sa s tým zmieriť sakra ? :((((

SklamanyZoZien

Mrauka co tu davas za extremy, jasne ze smradlavy ozran si nenajde zenu. Ale ja nepijem skoro vobec, nesmrdim a nechty mam ostrihane, som slusny a aj tak mam problem si najst zenu. Mne to skor pripada, ze zeny idu po frajerikoch a grazloch. Este som nevidel takeho bez zeny, naopak slusnaci ostavaju sami! Tak tu nedavajde rozpravky, ze chcete slusných, inteligetných muzov, ked kadejakí podvodnici a mafiani su ti co maju najviac zien! Okrem toho co mate stale s tym oslovovanim? Ked sa stretavam so zenou v skole, alebo v praci tak jasne, ze nemam problem sa s nou rozpravat, ale nebudem oslovovat nezname zeny na ulici. Potom zase poviete, ze som zufalec a obtazujem vas :D

Angelika3

Sklamany, pekne ženy, ktoré zrovna netúžia po peniazoch nejakého bruchatého pupkáča to tiež nemajú ľahké, ba ťažšie ako tie priemerné, lebo mnohí normálny muži sa ich boja osloviť, alebo si myslia, že na ne nemajú, alebo ich automaticky zaradia do škatuľky, že to bude zlatokopka, ktorá nevie ani rezeň vypražiť. Samozrejme peknú ženu môže bez problémov osloviť frajírek, ktorý strieda ženy ako na bežiacom páse, čo teda ako partner do života nie je žiadna výhra.

Takže tých príležitosti potom vôbec nie je toľko ako by si si myslel. Nehovoriac o tom že pekná žena je automaticky považovaná za sprostú, lebo len tie "normálne" môžu byť v pohode a príjemné a navyše väčšina iných žien ju bezdôvodne ohovára a neznáša.

Mrauka

Presne tak, aj dobre vyzerajuci, upraveny, cisty a vonavy muz, ktory sa sprava slusne, nema problem najst partnerku. Ale ak tiahnes na sto metrov, spravas sa ako blb a hladas na nespravnych miestach, ci sa nevies, alebo bojis vobec oslovit slusne zenu ...

SklamanyZoZien

No veď to hovorim, ze chlap musi stale nieco robit a sa snazit, mat "gule". Zene netreba mat nic, iba pekne vyzerat a hned ma zaujemcov.

ivobrick

Chod do obchodu, do parku, do posilky, do skoly, na kupko, do prace. Ty si asi genius ked sem pises o bare a diskoteke.

Ale gule nato, aby si oslovil nejaku na normalnom mieste, kedze places ze nemas NORMALNU zenu asi nemas. To je problem pretoze ony su na NORMALNOM mieste.

Myslim ze 1/10 veci ktora ta urobi atraktivnym bude prave toto.

Dalsi problem vidim v tom ako tu niektori jedinci pisu, ze sa radsej budu ozierat. Bohovske riesenie, tiez nic neprinesie.
Alebo ze zene sa staci pekne obliect a starat sa o seba - co keby ste skusili radsej toto.

Vo velkom obleceni po bratovi, smradlavy s velkymi nechtami, zhrbeny a s ostatou slamou na hlave prajem vela stastia pri hladani nejakej solidnej kocky.

DoktorExitus

Miesto toho fňukania ako ženske sa dajte dokopy choďte von zabavte sa a hladajte babay doma na sedačke keď budete vam nepadku do lona.

NeznamyTHM1986

NaozajNeviem: Vidime čo sa stava u vaších kňazov - ktorým z celoživotného odmietania sexu prepne a začnú ,,priveľmi zbožňovať" (eufenisticky sa vyjadrujem) miništrantov... To si uvedomujú aj najvyšší predstavitelia (resp. ok teraz sa to trochu mení, ale za Jána Pavla II. tak fungovalo) tak ich max pošlu na inú faru ak sa u nich prejavia také chúťtky... A keď aj tam sa prejavia u nich take chúťky tak opäť na inu pošlu atď...

motyka

nick nechapem
a to stačí polúcia?
Polúciu mavajú dospievajúci chlapci na začiatku dospievania a nie muži či?