Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku

Príspevok v téme: Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku
ccleaner24

Táto otázka by mala byť spravodlivo rozdelená na chlapcov a dievčatá ("Ľudia"), ale keďže väčšinou tento problém platí na chalpcov, tak sa pýtam hlavne ich... nevidel som ešte babu, ktorá by v 20 rokoch bola panna...

Ste ten prípad vy, ale poznáte niekoho, kto má viac ako 20 rokov a stále nemal vzťah ani sex a stále sa tomu človeku nedarí? Ako sa tým ten človek vysporiadava?

Mne to už fakt lezie na hlavu, mám 22. nikdy som nemal sex... všetky baby ktoré poznám sú už zadané a tie nezadané ma nechcú... u ma to fakt štve a začína mi to liezť na mozog
Čo mám robiť? Keď sa mi nedarí a nie a nie a nie a nie a nie a nie si nikoho nájsť...
Skúšal som už všetko, skúšal som aj tú známu osvedčenú radu "Nehľadaj a nájdeš"... venoval som sa sám sebe, chodil som medzi ľudí len pre zábavu a nie pre zoznámenie...

Či už sa snažím alebo nesnažím, výsledok je vždy rovnaký....
Preto sa pýtam, ako sa ľudia ktorí toto utrpenie musia zažívať s tým vyrovnávajú? Ako sa mám preprogamovať aby mi nevadilo že nemám sex a partnerku? Čo mám robiť? Skúšal som všetko, mám hobby, mám veľa záujmov s kotrými sa snažím vyplniť čas, ale aj tak to na mňa vždy doľahne a je mi totálne na nič a nechcem ani žiť a všetko sa mi zdá zbytočné a bez zmyslu....

A nie, nechcem to riešiť alkoholom, fetom ani podobnými vecami, pretože viem, že to by mi prinieslo len chvíľkové upokojenie, ale potom by bol môj život zdevastovaný už úplne. Som na tenkej hrane, mám rád alkohol, rád si vypijem a bojím sa aby mi raz nepreskočilo a neuchýlil sa k alkoholu ako prostriedku utíšenia mojich zlých psychických stavov plnúcich z absencie sexuálneho/vzťahového života....

Prečo to vlastne tak je? Prečo nikoho nemám, šak som normálny chalan ako každý iný. Dovolil by som si tvrdiť, že aj lepší než priemer. Tak kde je chyba? Som obeť štatistiky? Neušlo sa na mňa? A ak hej tak ako sa s tým zmieriť sakra ? :((((

sam_nestastnik

No ja som na tom podobne ako ty, len som ešte o 3 roky starší :D ...ver, že aj mne to lezie pekne na mozog, či už to že sa mi so žiadnou nepodaril taký dlhodobejší vzťah a nemal ešte sex alebo aj to, že len dosť málo dievčat poznám takých, čo by mi vyhovovalo a asi aj ja pre ne

...veľa báb je už skúsených v sexe a taká, čo by si to nechávala a mala ešte aj také nešťastie vo vzťahoch je fakt, že minimum, aj keď pre mňa tiež mať pannu by bolo pekné, keby sa mi aj páčila ...pýtal som sa minule jednej baby, s ktorou som to chcel myslieť vážne a ona tiež zdá sa bola do mňa, že či jej nevadí, že som panic a povedala mi, že keby som mal skúsenosti by to bolo lepšie ...dosť ma to zarmútilo, som myslel, že si bude ceniť, že som jediný normálny, čo nepretiahne všetko živé, nepodvádza a nerobí si zárezy a ona takto :/ ...zdá sa, že nič by som nestratil, keby som na ten sex nečakal na tú pravú a zvolil iný postup, že by som nerozmýšľal a mal s tými, s ktorými som to aj mohol mať, lebo aj tento prípad ma uistil v tom, že sa to neoplatí
...no ale skúšam stále, a keď aj spoznám (väčšinou cez zoznamky), tak pri písaní je to v pohode, no ale ako sa stretneme už naživo, tak na jednej zo strán alebo oboch dôjde sklamanie a sa odmlčíme alebo to celé padne :/ ...ja zoznamky veľmi nemám rád, či už preto, lebo si dievčatá vylepšujú fotky, dajú fotky kde sú mladé, pekné, chudé, no ale čo narobím, keď to je pre mňa azda najrýchlejšia možnosť na zoznámenie sa ...len tak si do mesta sám nevýjdem ich baliť a navyše nepokrikujem po náhodnej okoloidúcej a nebalím ju ...neviem, ja si to vysvetľujem tým, že asi ešte neprišiel môj čas a že si ešte na to musím počkať

...poznám aj jednu pannu, ale čo z toho, keď nie som docela jej typ hlavne vzhľadovo ...na jednej strane by mi panna vyhovovala, lebo by som aspoň nemusel byť potom pod takým nátlakom, že čo ak sa mi to tak nepodarí a zas skúsená by dačo očakávala, čo môže aj nemusí výjsť, teda ak by to nevzala formou pomoci a nepriučila ma viac tomu :D

...no a ja so samotou bojujem tak, že som dosť ponorený vo svojich koníčkoch alebo sa učím na skúšky (ako teraz) :D ...proste nesnažím sa myslieť, ale je to dosť ťažké, lebo samota vždy človeka nejako dobehne a ubíja hrozne

giuseppee

ruky máš zdravé.. telo nevníma rozdiel medzi urob si sám a sexom...
takže tak... pomož si sám a na gebulu ti to liezť nebude...
alebo si zaplať nejaku "spoločničku"

divocina1

Janko neboj sa ja viem robiť len som bytové dievča a tá veštica ma stále niekde v dome vidí :-( nuž uvidíme čo budeme robiť ked bude všetko porobené je už len na nás možeme aj tie rozprávky čítať pesničky skladať a hrať na gitare :-) alebo mi ukážeš krásy Vranova je to na tebe :-)

Aliss

Sklamany, zas ta sklamem :D Za to, ze ma ludia oslovuju, nezodpoveda moj vzhlad, ale vyzarovanie. Je mi jedno, ze to znie ako klise :) Tvar mam tu istu uz niekolko rokov, ale boli obdobia, kedy som bola "zaseknuta" a vtedy to nebolo taketo ako posledne roky. Nemala som zaujem o konverzacie, nemusela som to nikomu vysvetlovat, ludia to citili. Ako nahle som sa dostala do dusevnej pohody, okolie sa meni, vztahy sa menia, atd atd. Zakon pritazlivosti. Co vysielas, to dostavas. Ak ma niekto v dusi "stoku", co si asi v zivote pritahuje? :) Urcite to nie je len o tvari. Ja sa rozhodne nepacim mnohym, ak nie vacsine muzom. Pacim sa specifickym, takze nie, nie je to "krasou" :)

ped

Divočina, ibaže u nás, aspoň u mňa je to riadne "colorful", tak keď sedím s kamošmi jeden má prezývku "kanec", ďalší "angel", ďalší "monkey", ďalší "devil", keď tak rozmýšľam, tak tu už niet viac menej človeka. Pes sa bežne volá Angína, lebo nevieme, čo to vlastne je. Že vraj nejaká choroba... Inak, divočina, tebe sa nechce robiť? Dúfam, že nie, lebo čo tu budeš robiť, keď je všetko porobené?! Budeme si len tak ležať pri sebe a čítať si rozprávky?

ivobrick

Divocina akurat si sa jej zabudla opytat kto tam bude musiet makat, lebo ak ty, tak to neni ziadna vyhra. Sice.. mozno hej, usetris este aj na tej liposukcii, pripadne posilke. Dve muchy jednou ranou.

divocina1

Nuž to máš tak niekto si partnera nájde niekto nie :-) Ja idem na liposukciu a veštica mi predpovedala že v auguste sa vydám a pôjdem do veľkého domu s veľkým dvorom na východné slovensko :-) Baba vanga a jej pes dingo sa nikdy nemýlia skús sa spýtať či si niekoho nájdeš aj ty :-)

ivobrick

To s tymi vtipmi je dobry napad. Cim viac ich povies len tak s fleku nejakej zenskej na ulici ktoru vidis prvy krat v zivote, tym viac ta bude chciet.

SklamanyZoZien

Aliss ty si presne zena o akych som pisal. Si mlada, pravdepodobne pekna, tebe sa prihovori kazdy, ujko v mhd, predavac, ten pri semafore. Lenze ti garantujem, ze keby si bola muz tak by to tak nebolo. Zeny su vo vseobecnosti komunikativnejsie a otvorenejsie ako muzi. A ak je to este introvertny muz tak svet uz nie je taka gombicka ako pre teba.
Nesnazim sa nachadzat len vyhovorky, ale snazim sa popisovat pravdu taka aka je. To co plati pre jedneho cloveka vobec nemusi platit pre druheho.

ped

Kto som? To je ťažká otázka najmä, ak je človek schopný odučiť 3 odbory bez toho, aby k tomu potreboval učebnicu vrátane žiakov, wow.