Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku

Príspevok v téme: Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku
ccleaner24

Táto otázka by mala byť spravodlivo rozdelená na chlapcov a dievčatá ("Ľudia"), ale keďže väčšinou tento problém platí na chalpcov, tak sa pýtam hlavne ich... nevidel som ešte babu, ktorá by v 20 rokoch bola panna...

Ste ten prípad vy, ale poznáte niekoho, kto má viac ako 20 rokov a stále nemal vzťah ani sex a stále sa tomu človeku nedarí? Ako sa tým ten človek vysporiadava?

Mne to už fakt lezie na hlavu, mám 22. nikdy som nemal sex... všetky baby ktoré poznám sú už zadané a tie nezadané ma nechcú... u ma to fakt štve a začína mi to liezť na mozog
Čo mám robiť? Keď sa mi nedarí a nie a nie a nie a nie a nie a nie si nikoho nájsť...
Skúšal som už všetko, skúšal som aj tú známu osvedčenú radu "Nehľadaj a nájdeš"... venoval som sa sám sebe, chodil som medzi ľudí len pre zábavu a nie pre zoznámenie...

Či už sa snažím alebo nesnažím, výsledok je vždy rovnaký....
Preto sa pýtam, ako sa ľudia ktorí toto utrpenie musia zažívať s tým vyrovnávajú? Ako sa mám preprogamovať aby mi nevadilo že nemám sex a partnerku? Čo mám robiť? Skúšal som všetko, mám hobby, mám veľa záujmov s kotrými sa snažím vyplniť čas, ale aj tak to na mňa vždy doľahne a je mi totálne na nič a nechcem ani žiť a všetko sa mi zdá zbytočné a bez zmyslu....

A nie, nechcem to riešiť alkoholom, fetom ani podobnými vecami, pretože viem, že to by mi prinieslo len chvíľkové upokojenie, ale potom by bol môj život zdevastovaný už úplne. Som na tenkej hrane, mám rád alkohol, rád si vypijem a bojím sa aby mi raz nepreskočilo a neuchýlil sa k alkoholu ako prostriedku utíšenia mojich zlých psychických stavov plnúcich z absencie sexuálneho/vzťahového života....

Prečo to vlastne tak je? Prečo nikoho nemám, šak som normálny chalan ako každý iný. Dovolil by som si tvrdiť, že aj lepší než priemer. Tak kde je chyba? Som obeť štatistiky? Neušlo sa na mňa? A ak hej tak ako sa s tým zmieriť sakra ? :((((

ped

Hlavne a predovšetkým sa treba vyvarovať tomu, aby sa človek hral na múdrejšieho od toho druhého, toto sa nevypláca, nie, nie, to nie, z toho ťa aj porazí, lebo čo si želáš, sa môže raz aj splniť.

ped

Nacosahrat, ale zase asi sa aj treba trochu na niečo hrať. Však si zober, keby sa správal ako to cíti, tak to by mohlo dopadnúť aj tak, že dnes by niekto svojej milej povedal: tak, a mám toho dosť, dnes ťa zakillujem a zajtra by bol v spravách? V prime time? Neviem, či by ho to potešilo:-D

Aliss

Ped, pisem, ze sa to neda natrenovat. Citaj pozorne. Neznamy, jasne, kazdy ma rad cloveka, s ktorym je zabava. Ty nie? Ale to neznamena, ze teraz pojdes a budes sypat jeden vtip za druhym aby si akoze zaujal a bol cooool. Netreba, naco. Tym, ze budes sam sebou nezaujmes tri miliony zien, ale nejake/nejaku urcite. Presne ako pise autor/ka podo mnou, netreba sa na nic hrat. Ani na vtipneho, ani na vazneho, ani na neviem akeho.

ped

Aliss, a to ako myslíš, že sa dá vopred natrénovať prihovorenie sa k nejakej cudzej žene? Ja som to kedysi v minulosti skúšal a nikdy mi to nevyšlo. Ja som sa prihováral takto skromne: dobrý deň, prepáčte, nie som ani nekrofil, ani zoofil ale ani pyroman a rád by som sa s Vami zoznámil. Dobre som sa prihováral cudzím paniam? Mali by ste sa nejako dohodnúť na šifrovanej komunikácii počas prihovárania sa, resp. počas príhovoru, trebárs by ste sa mali dohodnúť, že keď sa dohodnete napr. že otázka: prosím Vás, koľko je hodín? v skutočnosti znamená, nechceš sa so mnou zoznámiť?

NeznamyTHM1986

Aliss: Ta mám pocit, že ženy maju najradšej takých s ktorými je brutálna sranda atď... A že niekto takí, čo nemá veľké komunikačné zručnosti nedokáže všetkých okolo seba zabávať a pod. tak pre takého je to skoro nemožné

Aliss

Neznamy, preco je tak dolezite pre teba byt mega vtipny? Naco? Ovela radsej pokecam s niekym na nejaku temu, ako sa kosit na vtipoch. Nepremyslaj aky mas byt a co hovorit. Jednoducho sa uvolni a neries ci si, nie si vtipny, ci fuka dobry vietor alebo ci nahodou nie su dake erupcie na slnku. Zivot nie je o pripravenych frazach alebo dvojdnovej priprave ako, kde, kedy niekoho oslovit :)

Petra754

Ja len ze mam 23 a som panna a tiez sa obcas pozastavim nad tym, ze preco nemam partnera. Tak sa teda naplno venujem skole a sportu a z casti to naozaj pomaha... skus aj ty, hlavne ten sport aspon nacas dobre precisti hlavu.

NeznamyTHM1986

ped: Myslím, že kto nie je taký typ tak nasilu do toho by isť nemal... Ja vo svojích 17tich som sa o niečo take snažil a neskôr mi došlo, že som bol akurat tak absolútne megatrápny

ped

+NeznamyTHC, hovoriť fóry sa možno aj naučiť a to tak, že si budeš čítať pravidelne aspoň polroka vtipy. Potom sa už naučíš taký vtip vytvoriť aj sám, resp. si ich budeš viac pamätať. Máš pred sebou prekážku, ty ju chceš obísť a mať všetko hneď, ale je len málo ľudí, ktorý sa narodili pod tak ultra-šťastnými hviezdami. Nad tým, čo ti chýba, môžeš aj popracovať.