Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku

Príspevok v téme: Ľudia, ktorí nikdy nemali partnera/ku
ccleaner24

Táto otázka by mala byť spravodlivo rozdelená na chlapcov a dievčatá ("Ľudia"), ale keďže väčšinou tento problém platí na chalpcov, tak sa pýtam hlavne ich... nevidel som ešte babu, ktorá by v 20 rokoch bola panna...

Ste ten prípad vy, ale poznáte niekoho, kto má viac ako 20 rokov a stále nemal vzťah ani sex a stále sa tomu človeku nedarí? Ako sa tým ten človek vysporiadava?

Mne to už fakt lezie na hlavu, mám 22. nikdy som nemal sex... všetky baby ktoré poznám sú už zadané a tie nezadané ma nechcú... u ma to fakt štve a začína mi to liezť na mozog
Čo mám robiť? Keď sa mi nedarí a nie a nie a nie a nie a nie a nie si nikoho nájsť...
Skúšal som už všetko, skúšal som aj tú známu osvedčenú radu "Nehľadaj a nájdeš"... venoval som sa sám sebe, chodil som medzi ľudí len pre zábavu a nie pre zoznámenie...

Či už sa snažím alebo nesnažím, výsledok je vždy rovnaký....
Preto sa pýtam, ako sa ľudia ktorí toto utrpenie musia zažívať s tým vyrovnávajú? Ako sa mám preprogamovať aby mi nevadilo že nemám sex a partnerku? Čo mám robiť? Skúšal som všetko, mám hobby, mám veľa záujmov s kotrými sa snažím vyplniť čas, ale aj tak to na mňa vždy doľahne a je mi totálne na nič a nechcem ani žiť a všetko sa mi zdá zbytočné a bez zmyslu....

A nie, nechcem to riešiť alkoholom, fetom ani podobnými vecami, pretože viem, že to by mi prinieslo len chvíľkové upokojenie, ale potom by bol môj život zdevastovaný už úplne. Som na tenkej hrane, mám rád alkohol, rád si vypijem a bojím sa aby mi raz nepreskočilo a neuchýlil sa k alkoholu ako prostriedku utíšenia mojich zlých psychických stavov plnúcich z absencie sexuálneho/vzťahového života....

Prečo to vlastne tak je? Prečo nikoho nemám, šak som normálny chalan ako každý iný. Dovolil by som si tvrdiť, že aj lepší než priemer. Tak kde je chyba? Som obeť štatistiky? Neušlo sa na mňa? A ak hej tak ako sa s tým zmieriť sakra ? :((((

ehm

Eva531 -Ja osobne nepotrebujem ani nehľadám nejakú modelku, som natoľko realistický, aby mi bolo jasné, že takú mám len minimálnu šancu zaujať. Stačí mi priemerne vyzerajúce dievča, alebo kľudne nech je aj do tváre podpriemerne vyzerajúca. Ak si budeme rozumieť, nevidím v tom najmenší problém. Ale pri všetkej úcte, extrémne tučná, to ozaj nie. To nie je totiž len o výzore, ale aj o životnom štýle a zdravotnej stránke. Ja osobne napr. zbožňujem turistiku, veľa víkendov trávim na horách. A celkovo rád športujem a cvičím. A extrémne tučnej žene by boli takéto veci úplne cudzie, zadýchala by sa už pri kráčaní po schodoch na prvé poschodie a ja mám od vzťahu iné predstavy, ako presedieť celý život spolu na gauči, prejedať sa a čakať, že v 40-ke začne mať zdravotné problémy kvôli svojej obezite. Ale takýchto obéznych je koľko? 5 % žien? Tak nechápem, prečo by som nemal mať nárok na niektorú z tých zvyšných 95%, aj keď sa mi dlhodobo nedarí.

Eva531

Mnohokrat muzi robia tu chybu, ze si vyberaju spomedzi vzhladovo nadpriemernych zien. Po priemernej ani nepozru a pokial je niektora fakt, ze dost tucna, tak uz vobec nie. A toto je osudova chyba tych, ktori zostavaju sami.
Bolek uz mal 40 a bol zufaly, lebo aj jeho o 10 rokov mladsi bratranci boli davno zenati a s detmi. On bol vzhladovo priemer, ale hladal si k sebe div, ze nie modelku a po inych ani nepozrel. Chodil medzi ludi, snazil sa zit spolocensky, pracoval vo velkom zmiesanom kolektive, ale nie a nie si ziadnu najst. Nakoniec zabludil aj medzi veriacich na akesi krestanske stretko a tam mu padla do oka jedna. Ale neuputala ho svojou krasou, ale skor tucnotou. Bola to najtucnejsia zena, aku kedy videl a zizal na nu, nakoniec mu preplo v hlave, bolo mu jej luto, ze ju ako chuderku skaredu nikto nechce a siel za nou, zacal ju balit a sup, rybicka sa chytila do siete a dnes su manzelia. Nikdy ho vzhladovo nepritahovala, skor odpudzovala, ale teraz je Bolek stastny, ze sa vobec najaka po nom obzrela, ze ho vobec nejaka chcela a vazi si aj sam seba, ze dokazal nejaku skaredu chuderku zachranit, lebo to bol jej prvy napadnik. Ona sa modlila za dobreho muza a on si ju vazi a ma ju rad napriek tomu vzhladovemu problemu. A zaroven je stastny, ze ho nebude nikdy podvadzat, co by nemohla, ani keby ako chcela a ze mu bude verna a ze ho nenakazi kadejakou pliagou, lebo keby mal krasavicu, nejaku modelku, ta by mala tisicky napadnikov a usla by od neho, ale tucna mu aspon doma dobre vari a ma svoju pohodicku pri nej a aj istotu vernosti z jej strany.
Martin sa asi 6 rokov vlacil s krasavicou. Martin je vysoky asi meter pätdesiat, babenka mala vysku modelky, nad 170. Ona ho ale nikdy nelubila, iba proste nechcela byt sama, tak sa s nim vlacila, krasavica-zlatokopka nie preto, ze by ho lubila, ale preto, aby si popri zivote s nim hladala nejakeho este bohatsieho. Martin bol skromny chlapec a pracoval v zahranici, robil tam take bezne profesie so zarobkom okolo 1200 v cistom, ona tam bola s nim, robila tie iste roboty, co on. No po siestich rokoch vztahu sa nanho vybodla a nasla si bohatsieho a Martinovi zostali len oci pre plac. Zbytocne cele tie roky investoval peniaze, cas a energiu do vztahu, ktory nakoniec aj tak stroskotal, aj dovolenku v Egypte jej zaplatil a ona mu za odmenu dala kopacky.
Nie je vsetko zlato, co sa blysti a nie je vsetko odpad, co ako odpad vyzera. Ktory muz znizi svoje naroky na vzhlad partnerky na uroven hlbokeho podpriemeru, bude odmeneny krasnym a stastnym vztahom a ktory hlada zenu s vyzorom modelky, ten zostane sam a aj keby modelku nasiel, je len otazkou casu, kedy holubicka od neho odleti k nejakemu bohatsiemu.

Ondo1994

Neviem ako to je od pisania príspevku... Ale sú natom ludia ktorí su starší a su natom rovnako. Poviem ti ze si natom dobre.

ehm

Zuzulik8, v tom absolútne nemáš pravdu, ja sa k ženám správam slušne, samy to potvrdili a napriek tomu som stále odmietaný kvôli nízkemu vzrastu či nie príliš atraktívnemu vzhľadu.
Andy, samozrejme, že sú vo svete oveľa oveľa väčšie problémy, ale je prirodzené, že človek sa trápi viac vlastnými problémami, aj keď sú možno banálne, ako niečim, čo mu je veľmi vzdialené, nevie sa do toho vžiť a v podstate ani nemá možnosť to nijak ovplyvniť. Keby sa ten človek ocitol na čas niekde v Somálsku a videl na vlastné oči ťažký život miestnych, tak by všetko asi vnímal inak, ale bez toho sa do toho poriadne nevcíti.

Andy_Ruiz

Bez pitnej vody totiž stále žijú vyše dve miliardy ľudí.

Ale stale tu budete plakat ze Vas nechcu zeny, asi su aj dolezitejsie veci by som povedal.

neznamy1986

Zuzulik8: Ale keď nie je typ, čo funguje štýlom čo veta to vtip, nevie vkuse použivať dvojzmyselne náražky, nevie isť na nervy ale zaroveň tak aby to šeci brali ako srandu tak ma takmer nemožne si niekoho najsť