Bolesť hlavy a únava

Príspevok v téme: Bolesť hlavy a únava
Anonym2499

Zdravím, pekný deň prajem.
Už niečo cez týždeň mám problemy s tupou bolesťou hlavy, momentálne cítim ako keby tlak na čele a pri očiach, sem tam mi tá bolesť strelí ku spankom alebo aj inde tak pichľavo, bojim sa aby nešlo o nádor ktorý by mi tam tlačil. Celkovo ma tak jemne pobolieva hlava, hlavne v prednej časti, Bývam častejšie unavený, zývam častejšie, najviac to asi cítim nad očami taky tlak. Aj oči ma sem tam tak štipu ako keby boli unavene. Bol som u obvodnej, tá mi zmerala tlak, povedala že všetko fajn no ale problemy mam stále. Taktiež som alergik, momentálne neužívam lieky, môže to byť aj tym? Taktiež beriem lieky na psychiku, sulpirid a magrilan. Myslíte si že môže ísť o niečo vážnejšie?

cicilka

gabriela kombinacia tychto lieciv je dobra, velmi ucinna od bolesti, ale tiez zalezi liek ake mnozstvo obsahuje paracetamolu a ake ibuprofenu, to je tiez dost zasadna vec :)

miacha

MIFUSKA On je na rôzne bolesti určený, čo viem, v príbalovom letáku to nájdeš, že je vhodný aj pri bolestiach zubov napríklad. Aj od teploty, od bolesti krížov a pod.

niina

Gabriela toto zase ja mam..A je to fakt..Ked napriklad sme po nejakej ture a citim, ze na druhy den mi bude tazko, tak preventivne si dam tabletku a na druhy den som uplne v poriadku..Ma to nieco do seba..

4gabriela58

Mifuska obsahuje paracetamol aj ibuprofen, cize dozaista je dobry nielen na bolesti hlavy, ale na akukolvek bolest.
Ja napriklad som od brata pocula aj o tom, ze taketo nieco je dobre aj pri svalovej bolesti, horucke, ale oskusane to nemam.

sasimka

ano, toto nie je od bolesti, od bolesti je fajn Cetalgen, ten pomoze rychlo a to je velmi pre mna zasadna vec, aby sa mi co najskor ulavilo ;)

Market24

mala som tiež problemy, bolela ma hlava - krcni chrbticu ... bývala som aj často unavená, chorá. A musím povedať, že mi veľmi pomohol Wobenzym. Odporučila by som naozaj každému s problémami vyskúšať.

Laurosik

myslim, ze ziadna praca nie je prijemna ked sa citis zle. Ked ta nieco boli alebo tak. Takze myslim, ze je to proste na zvazeni ci nie je vtedy lepsie zostat doma, dat si tabletku a v ten den si proste oddychnut. Ved nemusime dat zo seba kazdy den 100% :)

Martinka229

toto sa ti ani necudujem, to ti len tak neprejde, to poznam proste, nie je to prechadzka ruzovou zahradou, najma ked neustale s niekym komunikujes alebo nieco, skus si nabuduce dat tabletku Cetalgenu a myslim, ze sa ti ulavi, lebo u mna je to zarucena pomoc.