Bolesť hlavy a únava

Príspevok v téme: Bolesť hlavy a únava
Anonym2499

Zdravím, pekný deň prajem.
Už niečo cez týždeň mám problemy s tupou bolesťou hlavy, momentálne cítim ako keby tlak na čele a pri očiach, sem tam mi tá bolesť strelí ku spankom alebo aj inde tak pichľavo, bojim sa aby nešlo o nádor ktorý by mi tam tlačil. Celkovo ma tak jemne pobolieva hlava, hlavne v prednej časti, Bývam častejšie unavený, zývam častejšie, najviac to asi cítim nad očami taky tlak. Aj oči ma sem tam tak štipu ako keby boli unavene. Bol som u obvodnej, tá mi zmerala tlak, povedala že všetko fajn no ale problemy mam stále. Taktiež som alergik, momentálne neužívam lieky, môže to byť aj tym? Taktiež beriem lieky na psychiku, sulpirid a magrilan. Myslíte si že môže ísť o niečo vážnejšie?

lichotinka

dudka lenze toto dokaze pomoct aj od bolesti? mozno s unavou to dokaze, na to su dobre mnohe babske rady, ale na bolesti hlavy myslim, ze taketo veci zvyknu byt prikratke, nie?

Dudka6

@macava úplne jak ja! skúsila si už šafrán ? Ja som si na túto jeseň nasadila pre rovnováhu a pokoj antistres komplex - www.brainmarket.sk - a cítim na sebe, že som pokojnejšia a necítim sa vyšťavená ani keď sú úplne sychravé hnusné dni

macava

mavate niektora skusenost, ze ste citlive na zmeny pocasia? na kazde? ze sa vam to prejavuje bolestami hlavy, malatnostou a takymito problemami?
mam to posledneho pol roka a idem sa z toho zblaznit :(

mantika

no len to treba pravidelnost pri takychto veciach ako pises, pri cviceni, lebo bez pravidelnosti nie je podla mna ziadna velka sanca na zlepsenie ;)

cicilka

no mne bolesti hlavy sposobovala chrbtica a stacilo mi zacat pravidelne cvicit, chodit na pilates a uz ma vobec nebolieva tak casto, ked to na mna pride tak si dam Cetalgen, ten viem, ze mi pomoze, ale teda treba mysliet fakt aj na to, co to moze sposobovat.

denanusa

Únava tá môže mať priamy súvis s imunitou, o tom potom, ale myslím, že bolesti hlavy sú v tomto smere úplne o niečom inom. Že to je skôr o iných veciach. Ale teda treba vedieť čo na bolesti ti pomáha, lebo každému vyhovuje čosi iné.

Barciii

Už to tu pozerám bolo spomínané. Ale naozaj, môže to byť spôsobené zníženou imunitou. Mňa Wobecare enzym veľmi pomohol.

mifuska

toto sa ti ani necudujem, ze ta bolela, to bez kavy by sa to hned aj na mne prejavilo, staci ze si poobede niekedy nedam a na druhy den rano som KO :D

darinusik_nov

Mijja to môžeš byť rada keď ti niečo zaberie. Mne nič nepomáha, keď ma začne bolieť hlava. Teraz týždeň som sa snažila, že vysadím kávu a hneď na druhý deň mi tak išla hlava úplne explodovať, že som nevedela čo so sebou.

mijja

Sasimka presne ako píšeš, tiež som mala minulý týždeň taký jeden deň, že mi hlava išla vybuchnúť, ale ešteže viem, že mi stačí jedna tabletka a som bez problémov späť v hre.