Bolesť hlavy a únava

Príspevok v téme: Bolesť hlavy a únava
Anonym2499

Zdravím, pekný deň prajem.
Už niečo cez týždeň mám problemy s tupou bolesťou hlavy, momentálne cítim ako keby tlak na čele a pri očiach, sem tam mi tá bolesť strelí ku spankom alebo aj inde tak pichľavo, bojim sa aby nešlo o nádor ktorý by mi tam tlačil. Celkovo ma tak jemne pobolieva hlava, hlavne v prednej časti, Bývam častejšie unavený, zývam častejšie, najviac to asi cítim nad očami taky tlak. Aj oči ma sem tam tak štipu ako keby boli unavene. Bol som u obvodnej, tá mi zmerala tlak, povedala že všetko fajn no ale problemy mam stále. Taktiež som alergik, momentálne neužívam lieky, môže to byť aj tym? Taktiež beriem lieky na psychiku, sulpirid a magrilan. Myslíte si že môže ísť o niečo vážnejšie?

darienka

isto je pravda, ze kazde liecivo moze mat nejaky ten vedlajsi ucinok, no prave od toho sluzi ten pribalovy letacik. za mna vsak by som sa vedlajsieho ucinku neobavala ked nemam teplotu, ved paracetamol svojim sposobom nie je len od teploty.

darinusik_nov

A je vhodný aj pre mladšiu kategóriu či má nejaké obmedzenia keď je taký všestranný ? Nejaké vedľajšie účinky sa u vás nevyskytli? Ja som o tom lieku ešte nepočula tak preto sa pýtam.

4gabriela58

mijja nemas sa coho obavat, ved aj v lekarni ti povedia ze ako sa co uziva ked sa opytas popripade ti povedia ze ale teda ked uz tento paracetamol obsahuje nedavajte si zvlast nic ine od teploty.

juchio

prosím vás mňa už tretí či štvrtý deň nenormálne bolí hlava neviem či zo zubu alebo niečo na mňa lezie, no taký som nejaký divný, dokonca ani robiť niečo doma ma nebaví, lebo ak sa predkloním tak mám pocit že mi hlava pukne, deti keď sú hlučné tak som len nervózny. vy ženy mávate tie bolesti hlavy častejšie, partnerka mi aj dávala nejaké tabletky ale nič z toho.

slovackvery5

Půjčka až 150 000 000 Kč/EUR od soukromého investora, po celé ČR. rychlé vyřízení, vhodné pro výplatu exekucí, sloučení mikropůjček a dalších nevýhodných půjček do jednoho. Délku splácení a výši splátky si určíte sami, kontaktujte nás na Email:>mhorackova04@gmail.com

ceresnicka10

mijja nevidím tam dôvod na obavy, lebo veď paracetamol nie je len od horúčky ale aj od bolesti...a práveže skôr ti zaúčinkuje niečo takéto silnejšie ako iné lieky čo sú...teda aspoň u mňa sa to osvedčilo...

Laurosik

aktualne muz je chory, ma teploty, bolesti - ano vieme ako muzi vsetko extrmne prezivaju :D tak som mu dala odporucany Cetalgen a mozem povedat ze som milo prekvapena ako mi za pol hodinku prestal nariekat a zatial ho to drzi :D

Martinka229

mifuska ja ho mam overeny nie len na bolest hlavy, ale ked ma chytia krize tak hned po nom siaham a ulava sa mi dostavi onedlho. takto rychlo mi asi este ziaden liek od bolesti nezabral.

jancovka

mamita1 No ja bez liekov na bolesť a leukoplastov ani nevychádzam z domu :D A keď sa takto začína rozjarnievať a všetko krásne kvitnúť, tak aj dva balíky vreckoviek plus nejaké tie antihistaminiká :D Kamoška sa mi smeje že som ak chodiaca lekáreň :D