Bolesť hlavy a únava

Príspevok v téme: Bolesť hlavy a únava
Anonym2499

Zdravím, pekný deň prajem.
Už niečo cez týždeň mám problemy s tupou bolesťou hlavy, momentálne cítim ako keby tlak na čele a pri očiach, sem tam mi tá bolesť strelí ku spankom alebo aj inde tak pichľavo, bojim sa aby nešlo o nádor ktorý by mi tam tlačil. Celkovo ma tak jemne pobolieva hlava, hlavne v prednej časti, Bývam častejšie unavený, zývam častejšie, najviac to asi cítim nad očami taky tlak. Aj oči ma sem tam tak štipu ako keby boli unavene. Bol som u obvodnej, tá mi zmerala tlak, povedala že všetko fajn no ale problemy mam stále. Taktiež som alergik, momentálne neužívam lieky, môže to byť aj tym? Taktiež beriem lieky na psychiku, sulpirid a magrilan. Myslíte si že môže ísť o niečo vážnejšie?

ceresnicka10

darienka tak niektoré by sa nemali, ale niektoré sa môžu...ale to treba mať prehľad...ja napríklad dnes už som si povedala, že nejdem vymýšľať, rovno si kupujem lieky, ktoré majú aj paracetamol, aj ibuprofén a to viem, že keď sú obe liečivá, tak mi to zaberie...

darienka

tak hadam to nejako nekombinovala kadejako, ved to by sa nemalo nie? ved aj lieky sa mozu akoze dalsie az po niekolkych hodinach, co viem, ci to neni tak uz??

lichotinka

imeta ale kolko si toho vyskusala? to nebolo ti potom zle? akoze myslim na zaludok? lebo ved to ked je toho vela, tak to moze sa aj prejavit nie??

imeta

to tiež nie je na škodu, len to záleží na koho narazíš, ja tiež som veľa skúšala a prišla som štýlom pokus omyl na to, čo mi pomáha.

mantika

ale sak to je super, ked presne vies, co chces, to ja sa v takychto veciach absolutne nevyznam, takze ja si radsej dam poradit.

julisa12

macava to je jasne...nie je liek ako liek, to mnozstvo lieciva je velmi zasadna informacia...o tom viem tiez svoje...ja kedysi som neriesila, chcela som nieco od bolesti, dosla som do lekarne, ze nieco by som potrebovala a vzala som si, co mi lekarnicka navrhla...a bolo...a potom som sa cudovala, ze mi to nepomohlo...tak som sa zacala tomu venovat viacej, citat aj pribalove letaky a ked si uz teraz v lekarni nieco pytam tak konkretne...

macava

mne zase kamoska spominala, ze mnozstvo lieciva v liekoch je dolezite, tak uz aj to kukam, ale teda ja mam problem, aby mi vobec aspon na chvilku nieco pomohlo zbavit sa bolesti hlavy :/

denanusa

Áno, to pomáha, lebo to tak predchádza tej svalovici, čo je super si myslím a tiež potom aj striedanie studenej a teplej vody.
Podľa mňa zakaždým je základ pozerať čo tabletky obsahujú.

darinusik_nov

To máš dobré, keď aj takto ti to vie pomôcť, že aj keď sa fyzicky v podstate rozbiješ, tak ťa to vie udržať tak aby si potom nemala bolesti. To som takto po pravde ešte neskúšala, ale tak mala by som.