Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

magduska

...monika tak ako si napisala, vsetko toto je podstatne...netreba podcenovat ani jednu z tychto veci...kazda ma svoj vyznam a svoje opodstatnenie...a najma by sme nemali zabudat, ze bez podpory imunity to pojde len tazko aby nase telo odolavalo problemom a nastraham, ktore cihaju...

Monika1984

-zdrave stravovanie
-pohyb
-pitny rezim
-v case chripkoveho obdobia, pripadne opakovanych infekcii treba posilnit + nejakym vyzivovym dopnkom ale vyzaduje si to dlhodobost a pravidelnost

prieskumnicka

Marosko je mi az smiesne, ako tomuto mozes verit. Ale tak budis, ked si myslis, ze zrovna toto ti pomaha :)

Marosko n

Platí, Doma nie si prorokom,
platí, Nehádžte perly sviniam.
Ježiša vlastní židia dali ukrižovať !
A Slováci nie sú lepší !

Dnešná veda potvrdila, že telo sa vie aj samo vyliečiť. Len mu treba dať dobré podmienky. A Božia liečivá voda nášmu telu pomáha v jeho správnej funkcii.
GGW je to dar od Boha, tak ako Slnko .
Keď ho je veľa, Slnko zabíja, keď ho je málo, nestačí, keď Slnka je akurát je liečivé !!!!A GGW funguje tiež na Božom princípe.

magduska

...ellania mas pravdu...lieky pri liecbe imunity zohravaju klucovu rolu by som povedala...bez nich imunita sa nedostane do takeho stavu aby vedela telo chranit pred nastrahami...len aj pri liekoch je dolezite napriklad mysliet na pravidelnost...lebo bez nej aj tie budu zbytocne... :/

prieskumnicka

Myslim, ze by bolo na case prestat zavadzat, ty si to nemyslis? Ked ma clovek problem s imunitou tak ozaj potrebuje pomoc a to najlepsie co najskor, myslis, ze tymto niekomu pomozes?

Defcon

Moja gggggggwwwwww evo2 voda je odskusana a testovana vsade mozne. Napr pharmafirma ju vysusuje a potom predava ako tabletky wobenzymu, len o tom nevie, ale ja som na dialku zmenil vsetky ich ingrediencie co davaju do wobenzymu na svoju vysusenu gggggggwwww evo2 vodu. A vsetci vieme, ze wobenzym funguje.... toto je exaktny dokaz ucinnosti mojej ggggggwwww evo2 vody.
Skratka moja gggggggwwwww evo2 voda funguje na vsetky sucasne problemy ludstva a dokonca funguje aj na vsetky buduce choroby. Tiez vas douci matematiky, anglictinu , da sa pouzit ako palivo v ponorkach a lietadlovych lodiach a zacala sa pouzivat namiesto jadrovych hlavic v raketach.

ellania

Podla mna tieto vody, o com tu pisete su nezmyselne. Ze nic neprinasaju. Predsa len keby prinasali, tak uz by aj lekari o tom nieco vedeli. Je rozdiel voda a lieky, to su veci, co sa nedaju porovnavat.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.