Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

je to

dnes je na smecku rozhovor s chemikom a vyjadruje sa tam aj k zazracnym vodam....niezeby som s nim vo vsetkom suhlasila, obhajuje tam napr. biely cukor, takzee

Marosko-n

Vážený pán Defkon
Už si tu dobre robíte srandu zo všetkého, ale budiš !
Skúste umývať riad od obeda špinavou vodou . A potom si nalejte znova polievku do takto umytého riadu a jedzte. A dobrú chuť !
A robte to každý deň a potom sa pozrite do každej ordinácie a lekárne na zástupy chorochtivých pacientov, čo čakajú na diagnózu a lieky.U nás máme prázdne zdravotné karty za 19 rokov.
Kto sa môže pochváliť čo len u desiatich ľudí, že neboli u lekára a nechodí do lekárne po lieky, po dobu 19 rokov.
Ak to dokážete, tak sa podľa nich stravujete a budete všetci zdravý !!!

magduska

...z nejakeho dovodu asi ta tvoja voda nejde...asi to nie je len tak...no nechapem co riesite...kazdy mame skusenosti ine...ine veci nam zaberaju...takze kazdy nech si skusi co povazuje za vhodne...:)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Defcon

Merillyn, moja gggggwwww voda lahko vyslovitelna koktavemu ma sirokospektralne ucinky. Posobi proti vsetkym chorobam ci akutnym, chronickym , ale aj preventivne. Posobi rovnako proti vsetkym urazom, dokonca tiez preventivne. Je zadokumentovana situacia, kedy som vypil poldeci gggggggwwww vody , skocil som z 12 metroveho rebrika na beton a nic sa mi nestalo. Moja ggggggggwwww voda lahko vyslovitelna koktavemu dokonca vylieci aj exitus, staci ju pit tyzden pred smrtou a 2 tyzdne po smrti a dotycny je opat zivy a uplne zdravy.
Tiez je ggggggwwww voda sirokovyuzitelna aj v domacnosti, da sa splachnut do zachoda bez poskodenia keramiky, da sa s nou umyt okno aj podlaha.
Aby som sa vratil k tomu pokusu so skokom z 12 metroveho rebrika, mozte to vyskusat aj vy. Na dialku vam vyrobim z obycajnej vody moju zazracnu gggggggwwwww vodu, vy ju vypijete a mozte skakat z12 metrovych rebrikov do lubovole, dokonca sa ani bat nebudete. Jedina drobna podmienka je , ze musite stat na najnizsom stebliku toho 12 metroveho rebrika a musite dodrzat opatrnost.

merilynn2

A čo tá voda robí? Obávam sa, že tento mesiac už mám vyčerpaný budget na výživové doplnky, ale ak rozpíšeš účinky, možno si ju nabudúce kúpim.
(Prepáč, tie vleklé reklamné diskusie na wobenzym a ďalšie prípravky generované jedným človekom som zaregistrovala neskoro; toto fórum čítam sporadicky, akurát teraz sem chodím častejšie, lebo som čiastočne imobilná.)

Defcon

Ja myslim, ze toto forum je forum skalnych uzivatelov wobenzymu , prip inych vytahovacov penazi. Len mi nie je uplne jasne, preco nik odo mna neberie moju zazracnu ggggggwwwww vodu, ktora ma vsetky vlastnosti wobenzymu, vitaminu c, mjanikovej akupunktury, maroskovej ggw vody, moču panny, chladiacej vody z cernobylskeho reaktora a navyse sa lahko vyslovuje koktavemu.

merilynn2

Aj ten druhý článok je značne zjednodušený, ale budiž.
Ak sa mám držať použitej terminológie - fakty sú pozorovateľné prejavy vo fyzickom svete a teória sa snaží o ich vysvetlenie. Z toho však nevyplýva, že ak je nejaká teória nedostatočná alebo rovno vyvrátená, fakty prestanú existovať. Vadí mi, ak nejakí vyvracači mýtov popierajú a spochybňujú fakty, ak teória za nimi nespĺňa ich parametre vedeckých postupov.
Som fyzička, VERÍM na fyzikálne zákony, a je to viera ako každá iná. Javí sa nám, že niektoré fyzikálne zákony platia univerzálne, ale ak niekto vyhlási, že zostojil perpetuum mobile, budem prvá, kto bude utekať k nemu do garáže snažiť sa zistiť, či je to pravda a ako to funguje. (Analógia s lekárom - ak niekto vyhlási, že sa vyliečil homeopatikom, budem za ním utekať snažiť sa zistiť, či je to pravda a ako to funguje. Namiesto konštatovania, že homeopatia nemôže fungovať a nikto sa ňou teda nemohol vyliečiť.)
Biológia je neskutočne komplikovanejšia oblasť než fyzika a ak mi niekto predostrie vedeckú teóriu ako nespochybniteľný fakt, pričom skutočné fakty, ktoré sa jej vymykajú, ignoruje, nemusím ho brať vážne. Každý máme svoju vieru.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Defcon

Hm, lekari zjednodusuju a laik to zas vidi v najsirsich suvislostiach. Tusim , ze wobenzym sposobuje chemicku lobotomiu.