Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

KatKirt

V mojom prípade pomohol už len wobenzym, vrelo doporučujem. Snažím sa jesť pestro, veľa ovocia a zeleniny ale niekedy si človek potrebuje niečim dopomôcť

vierocka66

simka dobré sú teplé polievky, tie akože telu neurobia zle, tie len pomôžu, podľa mňa je to aj také pohladenie pre dušu a tiež pre zdravie, ale to tiež je vec na ktorej zdravie nestojí a nepadá, povedala by som, že je to len taká akoby pomocná bakuľka

lavila

..preco by sa mala dat vysetrit? Ked jej to pomaha a je o tom presvedcena, tak co to riesite. Samozrejme, ja som nazoru, ze ked su nejake problemy s imunitou, tak lekara jednoznacne obist netreba, je dobre sa dat vysetrit aby sa vedelo kde je problem. Co sposobuje caste choroby napriklad.

zena

Gregorianka, zájdi na psychiatriu a daj sa vyšetriť! Môžeš tak predísť trestnému stíhaniu za poškodzovanie zdravia svojich detí!!!

swistica

Gregorianka - daj sem prosim klinicku studiu, ktora by podlozila tvoje tvrdenia. Ja som zial ziadnu nenasla, no ty urcite nejaku budes mat vo svojich bookmarkoch.

gregorianka

presne tak, wobnezmy je na imunitu stopercentna zaruka a overena, davala som ho aj detom, ked byvali chore aj tri styri krat do roka a doteraz maju pokoj...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.