Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

simka111

Vit C v tabletach 1000mg ..k tomu ešte šipky, čierne ríbezle, brusnice, ibištek, echinacea... bylinkové čaje- rumanček, medovka(pred spanim),skorocel a materina dúška, zázvorový čaj,feniklovy a rooibos tea :)
Mliečne a cukor obmedziť na minimum, jušku, horúce polievky, ovocie a zelenina...
domáci medik, škorica...

Skvelou desiatou sú dve jablka nakrájané na kúsky, s medom, škoricou a hrozienkami..

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

vandapanda

neviem ci je vhodne robit taketo pokusy, predsa len pri imunite je dobre podla mna stavit na lieky, tie dokazu imunitu aj liecit aj podporovat, co je velmi dolezite :)
ale suhlasim s tym, ze zmena stravy moze tiez z casti urobit fajn, moze telu prospiet

ahjajjaj

po veľkých zdravotných ťažkostiach som sa rozhodla skúsiť vegánsku a bezlepkovú stravu. Okrem toho som teraz obdržala Imunor od imunologičky. O výsledkoch pokusu Vás informujem.

Sima_001

Imunita určite nie je iba o výživových doplnkoch, ale niekedy, hlavne v období chrípok alebo pri oslabenej imunite si treba pomôcť. Patrím k tým, ktorí odporúčajú Wobenzym aspoň pokiaľ ide o doplnky výživy. Pripúšťam, že to nie je úplne lacná záležitosť ale pomáha a dajú sa využiť aj zľavy v online lekárňach. Sledujem na www.kodino.com.

Určite ale nikoho nespasia len vitamíny a rozhodne je potrebný aj pravidelný pohyb a vyvážená strava. Pozor si určite treba dávať aj na prekúrené a nevetrané miestnosti, nakoľko sa už blíži zima a sezóna chrípok :)

vierocka66

toto si ja uvedomujem, to je mi jasné ako facka! Ale liečba v kombinácii s psychickou pohodou, prechádzkami do lesa, športom, tak to je podľa mňa cesta k úspechu ;)