Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

vierocka66

simka dobré sú teplé polievky, tie akože telu neurobia zle, tie len pomôžu, podľa mňa je to aj také pohladenie pre dušu a tiež pre zdravie, ale to tiež je vec na ktorej zdravie nestojí a nepadá, povedala by som, že je to len taká akoby pomocná bakuľka

lavila

..preco by sa mala dat vysetrit? Ked jej to pomaha a je o tom presvedcena, tak co to riesite. Samozrejme, ja som nazoru, ze ked su nejake problemy s imunitou, tak lekara jednoznacne obist netreba, je dobre sa dat vysetrit aby sa vedelo kde je problem. Co sposobuje caste choroby napriklad.

zena

Gregorianka, zájdi na psychiatriu a daj sa vyšetriť! Môžeš tak predísť trestnému stíhaniu za poškodzovanie zdravia svojich detí!!!

swistica

Gregorianka - daj sem prosim klinicku studiu, ktora by podlozila tvoje tvrdenia. Ja som zial ziadnu nenasla, no ty urcite nejaku budes mat vo svojich bookmarkoch.

gregorianka

presne tak, wobnezmy je na imunitu stopercentna zaruka a overena, davala som ho aj detom, ked byvali chore aj tri styri krat do roka a doteraz maju pokoj...

Faith Healer

to by som chcel naozaj vedieť akým merítkom sa Vám imunita naozaj zlepšila....boli ste "nachcípaní" každý týždeň dvakrát a teraz ste iba jedenkrát alebo ako?
Imunita je sviňa, je vrodená a získaná, treba si o nej prečítať na portáli čo sa volá že:
lovci šarlatánov.sk
a nepísať sem blbostičky, že sme získali nejakú ohromnú imunitu.
To môže človek povedať ak nebude 3-4 roky nijako chorý, ani len blbú nádchu neostane na jeseň/v zime. Értem??

simka111

Vit C v tabletach 1000mg ..k tomu ešte šipky, čierne ríbezle, brusnice, ibištek, echinacea... bylinkové čaje- rumanček, medovka(pred spanim),skorocel a materina dúška, zázvorový čaj,feniklovy a rooibos tea :)
Mliečne a cukor obmedziť na minimum, jušku, horúce polievky, ovocie a zelenina...
domáci medik, škorica...

Skvelou desiatou sú dve jablka nakrájané na kúsky, s medom, škoricou a hrozienkami..