Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

Faith Healer

to by som chcel naozaj vedieť akým merítkom sa Vám imunita naozaj zlepšila....boli ste "nachcípaní" každý týždeň dvakrát a teraz ste iba jedenkrát alebo ako?
Imunita je sviňa, je vrodená a získaná, treba si o nej prečítať na portáli čo sa volá že:
lovci šarlatánov.sk
a nepísať sem blbostičky, že sme získali nejakú ohromnú imunitu.
To môže človek povedať ak nebude 3-4 roky nijako chorý, ani len blbú nádchu neostane na jeseň/v zime. Értem??

simka111

Vit C v tabletach 1000mg ..k tomu ešte šipky, čierne ríbezle, brusnice, ibištek, echinacea... bylinkové čaje- rumanček, medovka(pred spanim),skorocel a materina dúška, zázvorový čaj,feniklovy a rooibos tea :)
Mliečne a cukor obmedziť na minimum, jušku, horúce polievky, ovocie a zelenina...
domáci medik, škorica...

Skvelou desiatou sú dve jablka nakrájané na kúsky, s medom, škoricou a hrozienkami..

Faith Healer

serte už na ten Wobenzym preboha...je to sračka na vyťahovanie peňazí...predražené červené lentilky, to Vám nestačí ten článok od doktorov dať sem 3x...treba aj 10x ho sem dať??!!!!!

dopice.sk

vandapanda

neviem ci je vhodne robit taketo pokusy, predsa len pri imunite je dobre podla mna stavit na lieky, tie dokazu imunitu aj liecit aj podporovat, co je velmi dolezite :)
ale suhlasim s tym, ze zmena stravy moze tiez z casti urobit fajn, moze telu prospiet

ahjajjaj

po veľkých zdravotných ťažkostiach som sa rozhodla skúsiť vegánsku a bezlepkovú stravu. Okrem toho som teraz obdržala Imunor od imunologičky. O výsledkoch pokusu Vás informujem.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.