Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

merilynn2

Jaaj, ako ma ten článok v odkaze vytočil. Opisuje veľmi zjednodušenú schému, ako si lekári predstavujú, že telo funguje. Netvrdím, že dokážem detailne popísať imunitnú odpoveď svojho tela na nejaký vírusový kmeň pri nádche, ale nevie to ani lekár, hoci vie popísať nejaké vytrhnuté pozorované fázy procesu. No ak na sebe vidím, že mi niečo pomáha, a lekár tvrdí, že to nemôže fungovať, a ak hej, iba ako placebo... a povyšuje to na vedecký prístup, sorry, nech ide niekam, kde neškodí. Ak by sa svet riadil podľa lekárov, do roku 1687 by sme sa voľne vznášali vo vesmíre, lebo gravitácia dovtedy nebola vedecky popísaná a teda "nemohla fungovať".
Autoimunitné ochorenia môžu mať príčinu pokojne aj v populárnych parazitických infekciách, ktoré klasická medicína prehliada. Latetnú formu boreliózy nevie ani diagnostikovať. Ľudia, ktorí končia pri save, sa k nemu dostali práve preto, že ich lekári nevedeli vyliečiť, možno ani diagnostikovať, v situácii, kedy klasická medicína ponúka ako univerzálny liek doživotne lieky proti bolesti, kortikosteroidy a antidepresíva. Lekári by mali byť tí poslední, čo sa čudujú, že sa ľudia snažia vyliečiť.

Defcon

Vanda, takze ak som spravne pochopil, tak ty si pchanim syntetickeho lieku zvysujes imunitne reakcie na podnety, teda aj najmensia nadcha ta moze zabit...... alergie mas ? Lebo to je znak silno pracujucej imunity. -)))))
Pri citani tohto fora sa zacinam citit tak akosi nadpriemerne inteligentny.....-))))

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ellania

Vanda to asi niekomu, kto nemal problemy s imunitou proste nevysvetlis, ale tak nech si kazdy skusi to, co povazuje za vhodne :) No nie?

vandapanda

oslabena imunita potrebuje liecbu na to nejaka voda ozaj nepomoze, to viem aj sama, ze bez liekov nie je sanca aby telo sa dostalo do formy, aby prislo zlepsenie zdravotneho stavu, ja napriklad dodnes beriem Wobenzym, aj ked dnes uz nastastie len na podporu imunity, ale som rada, ze sa drzim vo forme :)

Defcon

Naco by bola komu tvoja ggw voda, ked ja mam predsa vylepsenu verziu a navyse lacnejsiu. Moja GGGGGGGGWWWW voda je dokonca aj lahsie vyslovitelna koktavemu. A to je len zaciatok upgrejdu. Dalej je krajsie zafarbena, a tiez na nu nik este nepovedal krive slovo. Bo by som mu rozbil chlebaren. A je vyrobena pomocou blockchainu, sice neviem co to je, ale nevadi.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.