Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

Tomas12345

HildaMilda :

Co som tak počul vela názorov od ludi, tak mnohým ludom pomohlo vysadit mucne jedla. V múke sa nachádza len minimum dolezitych latok pre telo, pre jej vysadenie cloveku nijako neublíži.

HildaMilda

vysadiť múčne jedlá nemusí zakaždým organizmu prospieť, koľkí aj v minulosti, naši predkovia jedli múku a nemali takéto problémy.
Zeleninu zaradiť do jedálnička s tým súhlasím, aj s ovocím, ale myslím aj tak, že to nedokáže priniesť také výsledky ako lieky.

Tomas12345

Otužovanie, deci mrkvovej stavy denne, a protizapalove potraviny typu kurkuma, skorica, cesnak, cibula, a odporucam postupne vysadiť mucne jedla.

ellania

Na oslabenu imunitu jedine lieky mozu mat ucinok. Myslela som si iste obdobie, ze aj strava dokaze pomoct, no som sa preratala. Vyskusala som toho mnoho, no imunitu na nohy mi postavil az Wobenzym. Na ten som dostala tip od kamosky a som rada, ze som si aspon raz dala poradit, ze som nebola tvrdohlava a vyskusala som ho, lebo mi pomohol :P

AVITA MORINGA

Odporúčame prečítať tento článok - avita.sk Skutočné účinky zázračného stromu skutočnej MORINGY OLEJODÁRNEJ - avita.sk

Miki33

Moja frajerka mi kupila wobenzym, pretoze som bol v kuse chory, ale musim povedat, ze imunita sa mi naozaj zlepsila. Odporucam.

Marosko-n

Svetový lekári sa zhodli, že na dobrú imunitu aj proti rakovine stačí zdravá voda ,zdravé jedlo a zdravé prostredie a vzduch.
Všetko je len ako prežiť s liekmi.
Človek potrebuje žiť ! ,
nie prežívať a mať problém so zdravím a musieť užívať lieky.
Preto ozdravte si svoje prostredie, prestaňte užívať lieky, pite zdravú vodu ,zadovažte si zdravé jedlo, naidite si zmysel života a toto na 100% zaberá na posilnenie imunity !

lenockaaa5

Vyskúšali ste Moringu karibskú?
Moringa caribbean je pestovaná ekologickým bezpesticídnym spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova St. Lucia. Prášok je vyrobený zo šetrne sušených listov a stoniek stromu Moringa. Listy obsahujú vysokú koncentráciu dôležitých vitamínov a top antioxidantov, ako je vitamín A, E, C, Zinok, čím posilňujú organizmus, imunitu a celkovú vitalitu.