Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

prieskumnicka

- vierocka66 - Priroda dokaze divy, len ked je imunita uz oslabena, tak bez liecby poriadnej sa z toho dostat neda. Neda sa len tak problemov zbavit.

vierocka66

vidíš a tá kombinácia toho ti prospela. To je podľa mňa super.
Je dobré vedieť, čo ti pomáha, aspoň potom vieš ako z toho von :)

mirabelll

každý má na to asi iný pohľad. No mne pri problémoch s imunitou sa osvedčil Wobenzym a k tomu prirodzene som viac začala chodiť do prírody, menej som sa stresovala a viac som si proste život užívala a ono to išlo. Polepšilo sa mi a to je podstatné!

prieskumnicka

- Laura5698 - Na tomto je nieco pravdy. Vela urobi aj to ako je clovek naladeny, ale zase liecit to nevie. Na liecenie su potrebne lieky, to som sa neraz presvedcila sama, ze proste bez nich to nejde!

Laura5698

Podla mna to nie su ziadne lieky... mne raz doktor povedal, aka pomala si, tak je pomala aj tvoja imunita - vysledok hybat sa viac a smiat sa viac -- mne najvacsiu radost robi cestovanie, tam sa nachodim x kilometrov za den, nadherne mesta, krasna priroda, turistika, teraz planujem vylet do usa, letenka vo vypredaji kupena, byvat budem u kamošky čo sa tam vydala, za par faciek vylet, airbnb.com je tiez mega v tomto, maju lacne ubytovanie. takze ja vas podporujem podte robte si vylety, cestujte ked aj len po slovensku ale hybte sa. PS: do usa sa da ist aj bez viz, kto by chcel nech mi napise, poradim. Stači vyplnit tento formular a plati vam povolenie na 2 roky: estavisa.sk

vierocka66

magduska zdravie by podľa mňa mal mať každý človek na prvom mieste, mali by sme sa oň starať, lebo zdravie máme len jedno. Keď to zanedbáme, tak darmo budeme potom čakať nejaké zázraky alebo niečo ;)

vandapanda

magduska, len niekto potrebuje imunitu liecit, niekomu staci ju podporovat, ja nastastie som uz vo faze, ze mi ju staci podporovat, beriem pravidelne wobenzym a som zdrava jak rybka :) len tiez je pravda, ze to neslo zo dna na den :)

500xka

PERFEKTNA JE HLIVA A WASABI ALE MNE POMOHLA ICH KOMBINACIA S CITRUSMI A IMUNITNA KURA S Q10 ZO ZDRAVEHO NAKUPU A MYLSIM ZE FUNGUJE NAKOLKO SOM NA MARODKE NEBOLA UZ ANI NEPAMATAM