Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

ellania

Marosko, ale prosim ta. Mal si niekedy problemy s imunitou? Lebo ja ano a skusila som toho teda fakt mnoho a jedine co mi zabralo boli lieky, ktore priamo su urcene na liecbu imunity!

vandapanda

ahjaj s niektorymi vecami suhlasim, co pises, napriklad aj s tym stretavanim s kamaratmi, ano psychika je tiez velmi dolezita, ale ked je imunita oslabena, tak nic ine nie je na mieste, len jej liecba ak chceme vidiet nejake zmeny :)

ahjaj

na posilnenie
zdravá výživa - napr. každý deň čajová lyžička olivového oleja lisovaného za studena, ryby, veľa zeleniny a ovocia, menej sladkostí
pohyb
čerstvý vzduch a príroda - prechádzky
hygiena
starostlivosť o psychický život - udržiavať kontakty s kamarátmi, priestor pre koníčky, dobré medziľudské vzťahy -

Marosko-n

Nám na imunitu pomáha GGW liečvá voda. 18 rokov nechodíme ku lekárom, telo sa po dhšom uživaní začne liečiť aj z mnohých starých chorob a neduhov. GGw zabija vírusy a baktérie. Takže ak ju pijete a patogény sa napijú tejto vody, umrtvia svoju činnoť a naša imunita ich zlikviduje. Preto nemáme horúčky a keď nás, niečo postihne tak sa to neroznáša na ostatné orgány. Pritom každá naša bunka potrebuje GGW vodu. Aby sa lepšie delila a mohla sa detoxikovať a opraviť si poškodené DNA.Okrem acilpirínu nepoužívame nič , žiadne lieky ani doplnky ani probiotika ! Okrem toho umývanie tváre v GGW omladzuje pokožku a vyhladzuje ju. To sú 18 ročné aspoň niektoré skúsenosti GGW.

magduska

v zivote sme si to mysleli podla mna kazdy...aspon v istom obdobi zivota...lebo viem, ze aj ja som si to myslela...ale ked mi problemy zacali tak vtedy som pochopila ako to je...ze imunita sama si len tak neporadi...ze nebude vo forme stale len tak bez mojej pomoci...

malapehana

imunita je debata podla mna na dlho, lebo je sranda, ze ako si niektori myslia, ze imunita bude vo forme stale a bez toho aby sme jej nejako pomohli, len proste to takto nefunguje :)

vandapanda

ellania nie len tvoja, mne Wobenzym pomohol, ked som mala nie zrovna male problemy, sice ako som pisala ta liecba imunity trvala niekolko mesiacov, ale mozem povedat, ze to stalo zato, lebo som zdrava a nemam ziadne zdravotne problemy, som zdrava ako rybicka, tak sa to hovori, nie? :) a osobne neviem co je viac ako zdravie!

ellania

Nemyslim si, ze toto by mohlo pomoct pri imunite. Pri budovani a pri podpore. Pri imunite sa mne osvedcili lieky, bez nich by moja imunita bola si myslim, ze na pokraji zrutenia :/

Glam

sestra byvala mega casto chora a vdaka gaýmnastike si odhukala kolena, odmietla brat cokolvek na posilennei imunity a aspon na klby jej mamka nanutila morsky kolagen collalloc a zabral nakolko sa jej bolest zmiernila a navyse jej collalloc aj zlepšil odolnosť (: takže aj kolagén pomáha na posilnenie imunity

vandapanda

jedna vec je nieco pocut a jedna vec je mat na sebe nieco vyskusane :) na imunitu vplyva mnozstvo faktorov a ked je uz oslabena tak jedina moznost je jej liecba, aj ked ta nebude trvat zrovna par dni, ale oplati sa zotrvat :)