Imunita - čo zaberá na jej posilnenie?

Emilius

Ja použivam klasicky C,D a B komplex, železo.. no a do toho kombinijem CBD olej a cbg Olej www.konopnafarmaliptov.sk ..a komnbinaciou všektych tychto produktov a vitaminov musim pcvedat že moja imunita ma zatiaľ nesklamala :)

MrkvovyDzus

Pri užívaní doplnkov si potom treba sledovať aj množstvá, aby toho bolo akurát - osobná skúsenosť s vitamínom C, ktorého som mal vraj v krvi viac :)

bambi369

ja beriem od zaciatku korony D3 a musim povedat ze som nebola vobec chora, takze asi pomaha, predtym tazke chripky dve raz za rok som mavala vzdy na jar a jesen, kupujem si od sunday natural az 5000IE

Jarunka12

Ja si preventívne dávam Céčko, Déčko. Predtým som podceňovala totálne, bola som neustále chorá, teraz už chorá takmer nebývam. Takže za mňa branie vitamínov jednoznačne zmysel má.

SIsulienkA01

Dobrý deň, ja osobne som mala problémy s imunitou a osobne otužovanie nie je moja šálka kávy :D. Dlho som hľadala a našla som avšak po krátkom čase výrobu wobenzymu asi zastavili, alebo neviem čo sa stalo, tak som zase bola na začiatku. Chvala bohu po nejakom čase od rovnakého výrobcu som našla wobecare enzym a je to kvalitný doplnok a som spokojná veľmi. menšia únava, menej som chorá. Cítim sa veľmi dobré

Sandruska

@KlaraKu skúsili ste už vitamín C s lipomazálnym vstrebávaním? www.benulekaren.sk vsrebáva sa účinnejšie ako ostatné výživové doplnky. Ja užívam pravidelne

KlaraKu

tých produktov sľubujúcich posilnenie imunity je tak veľa, že mám v tom guláš...ťažko povedať, čo je fakt účinné