Domáci recept na bielenie zubov??

vcelka

demza a čo si od toho prosím ťa čakala? že budeš mať hneď biele zuby alebo čo? keby to bolo také jednoduché, tak myslím, že by nevznikali rôzne bieliace pasty, systémy a pod, nemyslíš?

janulienocka2

Hlavne potom človek bude musieť aj vo väčšej miere po zubároch chodiť a to príjemné nie je.
Čiže keď niečo, tak najlepšie s prírodným zložením a priamo na bielenie zubov určené, aby to splnilo očakávania a neurobilo zle

car_olinaSS

Rozumna rec...

Neoplati sa skusat hocco, lebo zuby to nemusia nejako zvladnut, moze to poskodit sklovinu alebo nieco, nevidela si nizsie co som ja pisala?...

demza

Dievčatá, tak tých rád tu zaznelo niekoľko. Poviem pravdu, že citrónovú šťavu som skúšala, ale úspech nikde.
Preto som si povedala, že dosť, že už nebudem nič takéto skúšať. Chcela by som niečo také čo je na bielenie určené. Len neviem čo, aby to tiež nebola kopa peňazí len tak von oknom ako sa u nás hovorí :)

car_olinaSS

Ano ano...

Ja som hned siahla po tej celej sade, lebo mi to pride najlepsia varianta. A potom vlastne si uz budem len pasty kupovat...
Ked miniem...

danielka216

klaudusinka nieco take si myslim, ze nemoze priniest vysledky, moze to praveze uskodit a to nie je bohviejaka vyhliadka.
Kvoli nejaku bieleniu, ktore nesetri ani zuby ani dasna by som nechcela ja teda osobne prist o zuby. Niekomu je to mozno jedno, ale mne ee

car_olinaSS

Asi styri mesiace alebo tak nejako…

Prirodneho bielenia sa bat netreba, praveze mnohokrat prirodne sposoby su efektivnejsie jak nejake chemicke…
Mne Day Night vyhovuje, lebo je to jednoduche pouzivanie, mozem to pouzivat doma a tiez cena je fajn. Ze vidim v tom proste viacero vyhod, benefitov… :)

klaudusinka

- syllona prečo si bola skrz to, že je to prírodne skeptická? nie je pravdou, že len niečo chemické a agresívne môže priniesť výsledky -