Domáci recept na bielenie zubov??

zlatusa

Wudia chcela som ti napísať, že netreba si z toho nič robiť, ale viem, že ľahko sa tieto veci hovoria, ale ťažšie je, keď si tým človek prechádza

wudia

Neviem ti povedat ako ona, ale mna moje zuby trapia odjakziva, co si pamatam. O bieleni som vela citala, vela si zistovala. Ked som bola v puberte mojim velkym problemom bol strojcek na zuby. Bola som nestastna z neho, mnoho spoluziakov sa mi smialo, no cele zle a potom ked mi ho dali dolu tak zase mi vadila farba mojich zubov a to ma prenasledovalo az do dospelosti :/

ruufinka

Biatlonistka je to kefka a aj pasta zo sady Day Night, inú pastu nepoužívam odkedy som si túto sadu zaobstarala. Lebo tá kefka s tým led svetlom a pastami sa dokonale dopĺňajú, takže nevidím dôvod aby som si kúpila nejakú inú. Táto konkrétne to je denná pasta, ktorá obsahuje 100% prírodného kokosového oleja :)

sibierina

mne podnietilo premyslat nad bielenim zubov to, ze stretavam coraz viac ludi, co maju pekne biele zuby, ze ozaj radost na nich pozerat, ze nemaju zanedbane zuby, ale prave naopak vidiet, ze sa o seba a o zuby staraju a tiez by som tuzila mat zuby jak perlicky :)

ruufinka

Oldere s bielením u zubára síce skúsenosť nemám, ale mám skúsenosť s inou formou bielenia a tá sa mi osvedčila.
Pred približne dvomi rokmi by mi ani len nenapadlo, že nad bielením zubov budem niekedy uvažovať, no dnes už je to u mňa úplne inak :P A táto pasta a kefka sa stali mojou dennou rutinou!

oldere

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.