Domáci recept na bielenie zubov??

zlatusa

Demza neviem jak ona, ale ja napríklad som taká, že keď raz niečo mi sedí, že som v pohode s tým, čo používam tak to nemením, nevidím na to najmenší dôvod ;)

demza

Danielka takže tebe hento sedí? Nebudeš skúšať niečo iné? Lebo neviem čo teda mám urobiť.
Podľa toho čo som čítala tak to bielenie s led kefkou ma celkom zaujalo. Som naklonená preto, že by som si to kúpila :)

danielka216

neviem sice co teba stoji to bielenie co si pisal, ale to co ja pouzivam tak to je cenovo dostupne a najma mi to aj nejaky ten cas vydrzi ;)
A pouzivam to denne, takze vidim postupne aj na vlastne oci tie zmeny, je to fajn :)

syllona

Ahoj bereka!
To súhlasím! Ja som taká rada, že vidím na vlastné oči, že mám belšie zuby, že už nemajú taký žltkastý nádych, nepríznava sa mi to ľahko, ale mala som také kedysi :(

bereka

igorh to nie je len o tom, ze si chlap, myslim, ze kazdy ked nieco nejde jak by sme chceli, tak mame nervy, kazdy bez ohladu na pohlavie :D

igorh

danielka216 je pravda, že som chlap a že nemám niekedy nervy na také veci. No odkedy som skúsil tých Dental Brothers tak som spohodlnel a príde mi to oveľa lepšie teda. Samozrejme, ak máte nejaké iné skúsenosti, ktoré vám pomáhajú, tak je to super. Určite to máte lacnejšie.

danielka216

igorh povedala by som, ze treba sa prizerat na to, co skusas, co mas v umysle vyskusat, niektore pasty nemaju zmysel, to je pravdou, to som si zazila aj ja, ze som viacero toho vyskusala a uspech ziadny, ale nie vsetky pasty su rovnake ;) Uz davnejsie som pisala, ze som si kupila bielenie Day Night, celu sadu, ta obsahuje zubnu kefku s led svetlom a tiez aj dve pasty, dennu a nocnu, ta denna obsahuje 100% kokosovy olej a ta nocna aktivne cierne uhlie, o tom tu aj baby nizsie pisali ;)

klaudusinka

- je je a práve to je to podstatné pri tejto večernej paste ;) igor, ale neviem či je toto tiež bezpečné bielenie o ktorom si písal, ja osobne som rada, že toto čo používam, že je to prírodné, že viem, že je to v pohode, že nebudem mať problémy so zubami -

igorh

Ja zo svojich skúsenosti musím povedať, že dlho som sa rozhodoval či zájdem do nejakej kliniky alebo skúsim domáce recepty. Tiež som skúšal rôzne zubné pasty a nepomohlo mi nič. A v porovnaní s tým, koľko peňazí som vrážal do všetkých prostriedkov, už dávno som mohol byť u odborníka. Preto mi aj známy odporúčali Dental Brothers a musím povedať, že skutočne až teraz vidím rozdiel, dokonca úplne bezbolestne a hlavne, na bielenie nepoužívajú peroxid vodíka, čiže mi pri bielení nezničili sklovinu.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
Investujte do svojho zdravia

UZEMĚNÍ - zdraví prospěšný objev všech dob. NAČERPEJTE ENERIGII A SÍLU ZEMĚ.