Domáci recept na bielenie zubov??

Ninuliatko

Mala som akurat minuly vikend neterku na vikend, na prazdniny akoby, isli lyzovat do Tatier segra, tak som si ju vzala a ta tak kukala, ked som si umyvala zuby, ze co mi to svieti. Preco kefka ma taku farbu, co je to zac, tak som jej musela slubit, ze ked bude velka, ze aj jej taku kupim :D Ale len pod podmienkou, ze si bude kazdy den aj rano aj vecer zubky umyvat, tak dufam, ze to dodrzi :D

zadorka

..jasne, to u zubara zaplatis viac ako stovku eur..zatialco ty si vies kupit bielenie domov, co ta bude stat len zlomok toho a vydrzi ti to dlhsie..a ked si vezmes, ze take bielenie u zubara ti moze aj poskodit sklovinu..takze je lepsie ked ma nieco prirodne zlozenie..ze ti to neuskodi..

llnzzda

koľko stojí bielenie zubov normálne u zubára nejakého??
je to asi dosť náročné z pohľadu financií, čo?

danielka216

nebudem skusat kadeco, Day Night mi vyhovuje aj po stranke co sa tyka ceny a tiez aj vysledkov, takze uz nebudem hladat a barco skusat, ked uz mam toto a vidim zmeny.
Kolko mi vydrzi? Tak vlastne mas dve pasty, jednu pouzijes rano, druhu vecer, zalezi aj kolko si das na kefku, ale neminies to rychlo toho sa bat nemusis :)

zlatusa

Demza neviem jak ona, ale ja napríklad som taká, že keď raz niečo mi sedí, že som v pohode s tým, čo používam tak to nemením, nevidím na to najmenší dôvod ;)

demza

Danielka takže tebe hento sedí? Nebudeš skúšať niečo iné? Lebo neviem čo teda mám urobiť.
Podľa toho čo som čítala tak to bielenie s led kefkou ma celkom zaujalo. Som naklonená preto, že by som si to kúpila :)

danielka216

neviem sice co teba stoji to bielenie co si pisal, ale to co ja pouzivam tak to je cenovo dostupne a najma mi to aj nejaky ten cas vydrzi ;)
A pouzivam to denne, takze vidim postupne aj na vlastne oci tie zmeny, je to fajn :)

syllona

Ahoj bereka!
To súhlasím! Ja som taká rada, že vidím na vlastné oči, že mám belšie zuby, že už nemajú taký žltkastý nádych, nepríznava sa mi to ľahko, ale mala som také kedysi :(

bereka

igorh to nie je len o tom, ze si chlap, myslim, ze kazdy ked nieco nejde jak by sme chceli, tak mame nervy, kazdy bez ohladu na pohlavie :D