Domáci recept na bielenie zubov??

sibierina

zaujimave, ze ta zubna pasta je cierna, teda aspon podla fotky tak vyzera, to keby si moja mamka s takou mala zuby umyvat tak by to asi dlho predychavala, ked mame nejako zafixovane to, ze pasta je proste biela, ziarivo biela :)

klaudusinka

- wudia to ti verím, neni to dobré, zlatusa to je pocit nadovšetko to viem už aj podľa seba, odkedy používam bielenie s prírodným zložení, tak sa cítim o dosť lepšie, aj viac sebavedomia mám :) posielam vám fotku môjho večerného rituálu :) -

wudia

Ruufinka s tymto som mala aj ja problem vzdy, ze som bola nerozhodna a ta nerozhodnost mi kopu veci v zivote skomplikovala :(

ruufinka

Týmto si to podľa mňa vystihla, keď niečo chceš tak treba si za tým ísť to je najlepšie, lebo ja kedysi som skúšala toho veľa, najskôr som si porovnávala a zvažovala, aj ceny aj kadečo. A napokon som si nič nevybrala. Ešteže jak som prišla do istého veku, tak som si povedala, že otáľať nebudem :)

janulienocka2

Tak aj rozhodla aj objednala, veď načo by som sa rozhodla keď by som si to nezakúpila, to by asi moc veľký zmysel nemalo a keď viem, že chcem mať biele zuby, tak proste urobím pre to všetko a myslím, že toto je tá dobrá cesta, uvidím keď skúsim, potom vám dám vedieť, že aký mám názor :)

zlatusa

Danielka asi tak, lebo šak nie je vždy všetko tak ako si predstavujeme, nie všetko tak dobre dopadne ako by sme chceli. Čo je síce škoda, ale čo s tým narobíme ;)
Preto radšej siahnuť po niečo osvedčenom a najmä teraz zachvíľu nás čaká vianočné fotenie, som zajednala kamošku, že nám urobí rodinné fotky tak sa teším, že budem môcť sa škeriť na svet, že nemusím sa báť ukázať zuby, keďže už mám biely úsmev ;)

danielka216

jarica to asi kazdy, nie??
Zadorka niektore mozno mozu byt fajn, ale ked ide o zuby, tak pri tom by som nic doma vyrobene dako neskusala, predsa ani sa nenazdas a moze sa nieco pokazit. Nemusia veci vypalit, tak jak by sme si predstavovali :/