Domáci recept na bielenie zubov??

igorh

danielka216 je pravda, že som chlap a že nemám niekedy nervy na také veci. No odkedy som skúsil tých Dental Brothers tak som spohodlnel a príde mi to oveľa lepšie teda. Samozrejme, ak máte nejaké iné skúsenosti, ktoré vám pomáhajú, tak je to super. Určite to máte lacnejšie.

danielka216

igorh povedala by som, ze treba sa prizerat na to, co skusas, co mas v umysle vyskusat, niektore pasty nemaju zmysel, to je pravdou, to som si zazila aj ja, ze som viacero toho vyskusala a uspech ziadny, ale nie vsetky pasty su rovnake ;) Uz davnejsie som pisala, ze som si kupila bielenie Day Night, celu sadu, ta obsahuje zubnu kefku s led svetlom a tiez aj dve pasty, dennu a nocnu, ta denna obsahuje 100% kokosovy olej a ta nocna aktivne cierne uhlie, o tom tu aj baby nizsie pisali ;)

klaudusinka

- je je a práve to je to podstatné pri tejto večernej paste ;) igor, ale neviem či je toto tiež bezpečné bielenie o ktorom si písal, ja osobne som rada, že toto čo používam, že je to prírodné, že viem, že je to v pohode, že nebudem mať problémy so zubami -

igorh

Ja zo svojich skúsenosti musím povedať, že dlho som sa rozhodoval či zájdem do nejakej kliniky alebo skúsim domáce recepty. Tiež som skúšal rôzne zubné pasty a nepomohlo mi nič. A v porovnaní s tým, koľko peňazí som vrážal do všetkých prostriedkov, už dávno som mohol byť u odborníka. Preto mi aj známy odporúčali Dental Brothers a musím povedať, že skutočne až teraz vidím rozdiel, dokonca úplne bezbolestne a hlavne, na bielenie nepoužívajú peroxid vodíka, čiže mi pri bielení nezničili sklovinu.

bronicka

..sibierina ja nehovorim sice, ze taka farba je zla alebo cosi, ale je to vsetko len zvyk..ta farba zalezi od zlozenia a jasne, ze ta pasta, co pridala fotku, ze je cierna, ked obsahuje aktivne cierne uhlie..ktore je pre proces bielenia zubov velmi podstatne..bez neho by to nemalo taky efekt ako ma.. ;)

sibierina

zaujimave, ze ta zubna pasta je cierna, teda aspon podla fotky tak vyzera, to keby si moja mamka s takou mala zuby umyvat tak by to asi dlho predychavala, ked mame nejako zafixovane to, ze pasta je proste biela, ziarivo biela :)

klaudusinka

- wudia to ti verím, neni to dobré, zlatusa to je pocit nadovšetko to viem už aj podľa seba, odkedy používam bielenie s prírodným zložení, tak sa cítim o dosť lepšie, aj viac sebavedomia mám :) posielam vám fotku môjho večerného rituálu :) -

wudia

Ruufinka s tymto som mala aj ja problem vzdy, ze som bola nerozhodna a ta nerozhodnost mi kopu veci v zivote skomplikovala :(

ruufinka

Týmto si to podľa mňa vystihla, keď niečo chceš tak treba si za tým ísť to je najlepšie, lebo ja kedysi som skúšala toho veľa, najskôr som si porovnávala a zvažovala, aj ceny aj kadečo. A napokon som si nič nevybrala. Ešteže jak som prišla do istého veku, tak som si povedala, že otáľať nebudem :)

janulienocka2

Tak aj rozhodla aj objednala, veď načo by som sa rozhodla keď by som si to nezakúpila, to by asi moc veľký zmysel nemalo a keď viem, že chcem mať biele zuby, tak proste urobím pre to všetko a myslím, že toto je tá dobrá cesta, uvidím keď skúsim, potom vám dám vedieť, že aký mám názor :)