Domáci recept na bielenie zubov??

zlatusa

Danielka asi tak, lebo šak nie je vždy všetko tak ako si predstavujeme, nie všetko tak dobre dopadne ako by sme chceli. Čo je síce škoda, ale čo s tým narobíme ;)
Preto radšej siahnuť po niečo osvedčenom a najmä teraz zachvíľu nás čaká vianočné fotenie, som zajednala kamošku, že nám urobí rodinné fotky tak sa teším, že budem môcť sa škeriť na svet, že nemusím sa báť ukázať zuby, keďže už mám biely úsmev ;)

danielka216

jarica to asi kazdy, nie??
Zadorka niektore mozno mozu byt fajn, ale ked ide o zuby, tak pri tom by som nic doma vyrobene dako neskusala, predsa ani sa nenazdas a moze sa nieco pokazit. Nemusia veci vypalit, tak jak by sme si predstavovali :/

janulienocka2

Našla som, kukala som si Day Night, o ktorom som sa tu dočítala a toto bielenie má prirodné zloženie a vlastné denná pasta má iné zloženie jak nočná. Tá denná je akoby viac čo som sa dozvedela na detox ústnej dutiny alebo akoby som to povedala a tá nočná je predovšetkým na bielenie :)

dadusdus

Janulienocka, aj si už našla niečo, čo by malo prírodné zloženie? Myslím, že to asi môže byť v dnešnej dobe celkom aj problém :/

jarica21

Janulienocka jasné, že to neni príjemné, šak komu by sa chcelo po lekároch chodiť ja som rada, keď je všetko OK, keď nemusím doktora vidieť aj celý rok :D

zadorka

..demza hlavne je to, ze nejako si si neuskodila, ze ti to nejako neurobilo zle ani na dasna ani na zuby..keby si dlhsie a vo vacsej miere toto skusala, tak by sa to zrejme aj prejavilo, ale kedze si sa spamatala a prestala si, tak je to okej..je to uz za tebou, uz sa netreba k tomu vracat..je pravda, ze niektore babske recepty, rady su fajn..ale nie vsetky, treba to vediet selektovat, co je okej a co ee..

demza

Tak nejako som tomu zo začiatku verila, že by to bolo možné, ale tak prišlo vytriezvienie, uvedomila som si, že to neni najlepší nápad, že som bola naivná. Ale tak späť to už nevrátim :/