Domáci recept na bielenie zubov??

jarica21

Bereka sú to problémy, cez ktoré sa niekto vie preniesť, ale niekto nie. Napríklad ja patrím k tým, čo nie. Mne veľmi záleží na tom ako sa ľudia na mňa pozerajú, ako ma hodnotia. Preto mi záleží aj na tom aby môj úsmev bol tip top

bereka

cj akoze nehnevaj sa, ale tvoj koment je uplne od veci a myslim, ze nikomu nepomoze, najma nie ak ma niekto problemy, ktore aj mna zozierali, ze som nemala pekne zuby, ktorymi by som niekoho mohla ocarit

CJ

vysoko koncentrovane muzske vemeno od muza ci syna mozno sused sak bukake triple gangbang nikdy nezaskodi. dikec mamina!

danielka216

janulienocka suhlasim, aj preto ja som si zakupila Day Night, lebo je to naturalne bielenie, ktore zubom neskodi a zaroven je to bezbolestne bielenie, co tiez velmi kvitujem :)
A dalsia vec, co som rada, ze to nestoji majland, ale rozne ine sposoby bielenia ;)

janulienocka2

Lentilka len podľa mňa nie je dobré pre zuby skúšať všetky bársjaké spôsoby bielenia. Že kadečo od nevidím po nevidím. Ale je vhodné čítať zloženie a vlastne zamyslieť sa aké bielenie na akej báze funguje

Lentilka4

Hej to mas pravdu, len ako si to ted vsimam, taqk ludia na to nejak tak povediac kaslu a pristom, sa da s tym spravnym pripravkom celkom lahko docielit ta biela farba zubov

klaudusinka

- llnzzda myslím, že ani nemusí mať človek nejaký závažný problém so zubami alebo čo, keď mu prejde hlavou bielenie, aspoň ja to tak vnímam, podľa mňa každý chce mať biele pekné zuby, ktoré oslovia -

llnzzda

tak už kočky rozumiem celkom ako ste to mysleli :/
wudia, nechcem aby to vyznelo nejako zle alebo čo, ale deti vedia byť mnohokrát zákerné, kiežby som mohla povedať, že nič si z toho netreba robiť, sama viem, že by som z toho tiež mala hlavu v smútku

danielka216

wudia kedysi to bolo inak, aj co sa tyka tych strojcekov, dnes uz ma strojcek pomaly kazdy druhy clovek, celkom by som povedala, ze je to aj trend alebo akoby som to nazvala, takze v dnesnej dobe sa nastastie uz nikto nikomu nesmeje

sibierina

llnzzda nie je to, ze by som sa hanbila, ale tak ked vidim ake ma niekto zuby krasne, jak svietia, tak mi to nedalo, tiez som tuzila po takych :)
wudia viem si predstavit, co si prezivala v tom case :/