Domáci recept na bielenie zubov??

ruufinka

Netreba takto kadečo skúšať, myslím, že to môže len problémy priniesť, je rozdiel keď je niečo priamo na bielenie určené a nemá to ako uškodiť. Že to môže len pomôcť. :)

wudia

Citronova stava? Tak myslim, ze to je dost na polemizovanie, ci toto je dobra cesta, ci si tym clovek len nejako praveze neuskodi :/

syllona

Ahojte!
Car_olinaSS ako dlho toto bielenie používaš? Ja som začala s tým pred pár mesiacmi. Najskôr som nevedela, čo a ako či ozaj to bude mať zmysel, keď to je na prírodnej báze, ale milo ma to prekvapilo.

car_olinaSS

Aka som ja rada ze v tomto nie som sama... :D

Drahy sa mi smeje ze co tolko riesim to ake mam zuby. Ze uz som tym akoby posadnuta...
Ale kedze denne prichadzam do kontaktu s mnohymi ludmi tak chcem urobit dobry dojem. A podla mna vela spravi to ked clovek komunikuje s usmevom s cim som ja mala este pred casom zasadny problem kedze som nebola s farbou svojich zubov nejako stotoznena...
Ale konecne je vsetko inak lebo uz mam recept jak na biele zuby... :) :)

vcelka

asi tak, ja som chcela veľmi belšie zuby, ale pre seba, pre môj pocit, ale samozrejme, že by som do toho nešla keby to malo byť nejako na úkor zdravia mojich zubov ;)

Ninuliatko

Bronicka to je tak so vsetkym, teda malo by to tak byt. Aspon ja si myslim. Ze vsetko co robime robit pre seba. Pre to aby my sme sa citili dobre a dovolim si povedat, ze aj pekne, pritazlivo.

bronicka

..zadorka podla mna kazdy robime tak ako si myslime, ze je najvhodnejsie..nic viacej a nic menej aspon ja som o tom presvedcena..ale je pravda, ze vsetko co robime by sme mali robit pre seba, pre svoju potrebu nie pre niekoho ineho..alebo preto aby sme urobili na ineho cloveka nejaky dojem..

zadorka

..tak neviem ci je toto najlepsi postoj v zivote..ale tak to je kazdeho osobna vec..na peknom usmeve zalezi aj mne..ale nie preto aby ma niekto nehodnotil nejako negativne..alebo co..ale skor mi ide o to aby ja som sa citila dobre..sebavedomo..