Domáci recept na bielenie zubov??

sibierina

syllona ustna voda Day Night neobsahuje ani alkohol, ani parabeny, co je praveze velka vyhoda ;)
ale obsahuje napriklad matovy olej, ktory ti zanecha potom v ustach taku prijemnu chut ;)

Ninuliatko

Alenkalienka to je fajn keď niekoho takto inšpiruješ. Ja mám napríklad rada aj tú kokosovú chuť v tej dennej paste, myslela som, že kokosový olej v zložení mi bude nejako vadiť alebo vôbec nie, potom mám takú príjemnú chuť v ustách.
Llnzzda to som mu ja, som sa tak rozhodla, nech nemusím zvlášť pasty kupovať jemu a sebe a teda neprotestoval :)

alenkalienka

Tak mala by si začať, ústna voda by mala byť samozrejmosť. Ja síce ju používam len chvíľku, ale ľutujem, že som s tým nezačala skôr.
Aj chuťovo je dobrá táto ústna voda, taká mätová chuť ostane, je to super. Už si ju budem kupovať a tiež je naturálna :)

alenkalienka

Ninuliatko ani ja nie, ja teraz som kamoške spomínala, že mám toto bielenie čo si aj ty písala a nakoniec z nej vyšlo, že ona už dlhšie nad tým špekuluje, že by si to kúpila, tak ja som si objednávala cez eshop samostatné pasty a jej som celý ten set, už mi aj fotku posielala, jak si umýva. A zbadala som, že v ponuke majú aj ústnu vodu, tak aj tú som si prihodila, šak keď už nakupujem, tak poriadne, nie? :D

Ninuliatko

Janulienocka tak je to normalne, ked si clovek umyva zuby minimalne dvakrat denne.
Nerozumiem, ked niekto si v obchode len take tie male pasty kupuje napriklad, to je pre mna nejako nepochopitelne. Lebo my tiez mame taku spotrebu, ale Day Night som kupila aj drahemu, nech pouzivame rovnake pasty, nech nemusim zvlast este nieco ine kupovat, len kefky mame oznacene pismenkami aby sme vedeli, ze ktora je koho. Ale tesi ma, ze aj drahy vidi zmenu, ze aj on ma uz belsie zuby a tiez nestazuje sa chut past, co ma tesi, lebo casto na kadeco frfle :D :D

janulienocka2

Ninuliatko aj ja už aj hlavicu a už aj pasty som si musela kupovať, lebo som minula, ešteže sú dve, že sa nemíňajú tak rýchlo ako keď som bežne kupovala jednu klasickú :D Toto mám aspoň o kúsok dlhšie, že to vydrží :D

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.