Domáci recept na bielenie zubov??

danielka216

klaudusinka nieco take si myslim, ze nemoze priniest vysledky, moze to praveze uskodit a to nie je bohviejaka vyhliadka.
Kvoli nejaku bieleniu, ktore nesetri ani zuby ani dasna by som nechcela ja teda osobne prist o zuby. Niekomu je to mozno jedno, ale mne ee

car_olinaSS

Asi styri mesiace alebo tak nejako…

Prirodneho bielenia sa bat netreba, praveze mnohokrat prirodne sposoby su efektivnejsie jak nejake chemicke…
Mne Day Night vyhovuje, lebo je to jednoduche pouzivanie, mozem to pouzivat doma a tiez cena je fajn. Ze vidim v tom proste viacero vyhod, benefitov… :)

klaudusinka

- syllona prečo si bola skrz to, že je to prírodne skeptická? nie je pravdou, že len niečo chemické a agresívne môže priniesť výsledky -

ruufinka

Netreba takto kadečo skúšať, myslím, že to môže len problémy priniesť, je rozdiel keď je niečo priamo na bielenie určené a nemá to ako uškodiť. Že to môže len pomôcť. :)

wudia

Citronova stava? Tak myslim, ze to je dost na polemizovanie, ci toto je dobra cesta, ci si tym clovek len nejako praveze neuskodi :/

syllona

Ahojte!
Car_olinaSS ako dlho toto bielenie používaš? Ja som začala s tým pred pár mesiacmi. Najskôr som nevedela, čo a ako či ozaj to bude mať zmysel, keď to je na prírodnej báze, ale milo ma to prekvapilo.