Domáci recept na bielenie zubov??

klaudusinka

- to by bol každý rád, ale to veľa urobia aj gény v tomto smere, že ako dlho budeme mať svoju zuby, moja starká dlho mala svoje :) kixx áno, normálne zakaždým keď si umývaš zuby, tak ako aj to kmitanie tých štetiniek treba aj ráno aj večer, zakaždým proste :)

kixx

svetlo sa pouziva pri kazdom umyvani zubov, ze aj rano aj vecer?
dadusdus to som aj ja stastna, ale biele zuby dokazu vela urobit v komunikacii s inymi ludmi :)

dadusdus

Ute ja napríklad som rada, že mám ešte svoje zuby, že nemusím mať korunky alebo protézu alebo čosi. Ale chcem mať svoje zuby pekné, biele a to je trošku problém :(

klaudusinka

- nie to svetlo ti neuškodí, Day Night používam už nejakú dobu a neni problém, to svetlo pôsobí ako urýchľovač bielenia, samo o sebe nemá nejaký bieliaci efekt, len v spojení s tými pastami, čiže nie je dôvod na nejaké obavy, je to bezpečné ;) alenkalienka tak neviem ako ty ale ja napríklad chcem aby človek na ktorého sa usmejem mal zo mňa dobrý pocit, aby som sa nemusela hanbiť smiať sa s otvorenými ústami a pod :) to akej farby sú naše zuby ovplyvňuje veľmi veľa vecí, faktorov, nejde len o umývanie, ale tiež o to, čo jeme napríklad

alenkalienka

Neviem prečo si až tak zakladáte na tom aké budete mať zuby, veď keď pravidelne sa o ne staráte, čo teda ja napríklad sa starám, tak nejaký veľký problém nemôžete s nimi mať, aspoň čo sa týka farby, nie??
Či sa mýlim? Ja neviem či by som niečo takéto skúšala, asi by som sa bála aby som si neuškodila :(

demza

Tomuto som sa aj ja čudovala, len to svetlo pomáha v podstate pri tom samotnom bielení :)
Urýchľuje to bielenie :)