Domáci recept na bielenie zubov??

dadusdus

Ute ja napríklad som rada, že mám ešte svoje zuby, že nemusím mať korunky alebo protézu alebo čosi. Ale chcem mať svoje zuby pekné, biele a to je trošku problém :(

klaudusinka

- nie to svetlo ti neuškodí, Day Night používam už nejakú dobu a neni problém, to svetlo pôsobí ako urýchľovač bielenia, samo o sebe nemá nejaký bieliaci efekt, len v spojení s tými pastami, čiže nie je dôvod na nejaké obavy, je to bezpečné ;) alenkalienka tak neviem ako ty ale ja napríklad chcem aby človek na ktorého sa usmejem mal zo mňa dobrý pocit, aby som sa nemusela hanbiť smiať sa s otvorenými ústami a pod :) to akej farby sú naše zuby ovplyvňuje veľmi veľa vecí, faktorov, nejde len o umývanie, ale tiež o to, čo jeme napríklad

alenkalienka

Neviem prečo si až tak zakladáte na tom aké budete mať zuby, veď keď pravidelne sa o ne staráte, čo teda ja napríklad sa starám, tak nejaký veľký problém nemôžete s nimi mať, aspoň čo sa týka farby, nie??
Či sa mýlim? Ja neviem či by som niečo takéto skúšala, asi by som sa bála aby som si neuškodila :(

demza

Tomuto som sa aj ja čudovala, len to svetlo pomáha v podstate pri tom samotnom bielení :)
Urýchľuje to bielenie :)

Ninuliatko

Mala som akurat minuly vikend neterku na vikend, na prazdniny akoby, isli lyzovat do Tatier segra, tak som si ju vzala a ta tak kukala, ked som si umyvala zuby, ze co mi to svieti. Preco kefka ma taku farbu, co je to zac, tak som jej musela slubit, ze ked bude velka, ze aj jej taku kupim :D Ale len pod podmienkou, ze si bude kazdy den aj rano aj vecer zubky umyvat, tak dufam, ze to dodrzi :D

zadorka

..jasne, to u zubara zaplatis viac ako stovku eur..zatialco ty si vies kupit bielenie domov, co ta bude stat len zlomok toho a vydrzi ti to dlhsie..a ked si vezmes, ze take bielenie u zubara ti moze aj poskodit sklovinu..takze je lepsie ked ma nieco prirodne zlozenie..ze ti to neuskodi..

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.