Domáci recept na bielenie zubov??

sibierina

adikee nie nie, ved je to prirodne bielenie, tak nemusis, to nie je nejaka chemia ktora by ti mohla uskodit nejako :)

klaudusinka

- ruufinka nie nič iné som jej nekupovala, len ešte som jej kyticu bola vziať, lebo to viem, že má rada a tešila sa z tohto, takže sme mali takú spoločnú radosť, ja z toho, že som sa jej trafila do vkusu a ona, že som prišla a že som jej zrovna takýto darček doniesla, takže za mňa fajn :) mydia treba sledovať, oplatí sa to často :) -

mydia

klaudusinka to si jak toto spozorovala?? ja keď mám všetko čo potrebujem, tak nejako ani nepozerám či náhodou nie sú nejaké ponuky výhodné, nejaké akcie, no asi by som to mala celé prehodnotiť :D :D

ruufinka

Aj taká zľava poteší.
Hádam sa kamarátka takémuto darčeku poteší, k tomu si jej ešte niečo kupovala, či ešte nie??

klaudusinka

- až teraz kukám, že som sa oklamala, že to neni 10% alebo dokonca až 15% a je to platné ešte aj dnes :) super to sa teším, že tiež ideš vyskúšať, hádam budeš rovnako nadšená z toho ako som ja ;) -

klaudusinka

- keď si kupuješ celý set aj kefku, aj pasty, tak to vychádza necelých 31€, ale teraz som spozorovala, že je valentínska akcia, čo ti posielam aj fotku, keďže som objednávala tento set kamoške, lebo bude mať na konci mesiaca narodeniny :) a tá 10% akcia mi urobila radosť :) -

syllona

Ahojte!
Wudia a čo si čakala? Akú sumu? :) Ak si čakala menej, tak myslím, že to bola dosť naivná predstava.

wudia

Klaudusinka kolko ta bielenie stoji?
Bola som u zubara na preventivnej prehliadke kedze uz je novy rok a tam som sa pytala na bielenie zubov. Povedali mi so sestrickou, ze ak by som si dala urobit bielenie v nejakej ambulancii tak do 200 euro mozem ratat veselo.