Domáci recept na bielenie zubov??

ruufinka

Aj taká zľava poteší.
Hádam sa kamarátka takémuto darčeku poteší, k tomu si jej ešte niečo kupovala, či ešte nie??

klaudusinka

- až teraz kukám, že som sa oklamala, že to neni 10% alebo dokonca až 15% a je to platné ešte aj dnes :) super to sa teším, že tiež ideš vyskúšať, hádam budeš rovnako nadšená z toho ako som ja ;) -

klaudusinka

- keď si kupuješ celý set aj kefku, aj pasty, tak to vychádza necelých 31€, ale teraz som spozorovala, že je valentínska akcia, čo ti posielam aj fotku, keďže som objednávala tento set kamoške, lebo bude mať na konci mesiaca narodeniny :) a tá 10% akcia mi urobila radosť :) -

syllona

Ahojte!
Wudia a čo si čakala? Akú sumu? :) Ak si čakala menej, tak myslím, že to bola dosť naivná predstava.

wudia

Klaudusinka kolko ta bielenie stoji?
Bola som u zubara na preventivnej prehliadke kedze uz je novy rok a tam som sa pytala na bielenie zubov. Povedali mi so sestrickou, ze ak by som si dala urobit bielenie v nejakej ambulancii tak do 200 euro mozem ratat veselo.

klaudusinka

- to by bol každý rád, ale to veľa urobia aj gény v tomto smere, že ako dlho budeme mať svoju zuby, moja starká dlho mala svoje :) kixx áno, normálne zakaždým keď si umývaš zuby, tak ako aj to kmitanie tých štetiniek treba aj ráno aj večer, zakaždým proste :)

kixx

svetlo sa pouziva pri kazdom umyvani zubov, ze aj rano aj vecer?
dadusdus to som aj ja stastna, ale biele zuby dokazu vela urobit v komunikacii s inymi ludmi :)

dadusdus

Ute ja napríklad som rada, že mám ešte svoje zuby, že nemusím mať korunky alebo protézu alebo čosi. Ale chcem mať svoje zuby pekné, biele a to je trošku problém :(